OTULACZ WAFELKOWY - 140 X 200 CM

Największa wersja otulacza 140x200 uniwersalnie przyda się każdemu domownikowi. Już najmniejsze dziecko doceni jego walory i wtulone w przyjemnie miękką tkaninę słodko zaśnie. Z tak dużego otulacza możecie zrobić prawdziwy zamek do zabawy, a na ogrodzie namiot. Dzieci uwielbiają  miękkość tkanin i twórczą zabawę z ich użyciem. Warto inicjować wspaniałe zabawy z dziećmi, aby pielęgnować relacje. Niech nasz otulacz będzie w tym Wam szczególnie pomocny!

Wyjątkowe walory dużego otulacza 140x200 cm

W tej kategorii znajdziecie otulacze, które uszyliśmy z tkaniny typu wafel. Jest to bawełna 100%, która jednak do bawełny nie jest zbytnio podobna. Materiał wyróżnia się fakturą drobnych kwadracików na całej swojej powierzchni. Jest bardziej sprężysty, mięsisty, a przy tym wydaje się grubszy. Zachowuje bardzo dużą wytrzymałość i posłuży przez wiele lat z zachowaniem zaleceń prania. Po praniu tkanina wafel nie gniecie się, ale musisz zwrócić uwagę na jej kurczliwość na poziomie około 7%.

Do dużego otulacza 140x200 cm przytul się i Ty! 

Dodatkowo, skompletuj piękne poduszki z tkaniny wafel, a Twoje łóżko będzie wyglądać po królewsku! W naszej pracowni handmade szyjemy wiele różnych tekstyliów. Wiele z nich jest z myślą o dzieciach w różnych przedziale wiekowym. Są też i propozycje dla dorosłych. Ten duży otulacz przyda się dla każdego z Was, a do niego w komplecie idealnie będą komponować się różne rodzaje poduszek. Spójrz na nasze poduszki wykonane z tkaniny wafel np. w kształcie serca, gwiazdy, korony. Otocz się stylową elegancją handmade w Twoim kolorze!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.