PODUSZKA MIŚ WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka miś wafel dla noworodków - dzieci lubią misie, misie lubią dzieci

Miękka i delikatna poduszka bawełniana o rozmiarze 40 x 30 cm będzie przydatna w każdym niemowlęcym łóżeczku, wózku czy kołysce. Poduszka wyróżnia się słodkimi uszkami misia i jest wykonana z naturalnej bawełny o nazwie wafel. To specyficzny, bardzo oryginalny materiał, który jest pokryty małymi kwadracikami, identycznymi jak na pysznych waflach. Materiał ten wpasowuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie i co ważne posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 Tekstylia Godne Zaufania. Tkanina wafel oraz wypełnienie sprawiają, że  poduszka jest wygodna i przyjemna dla delikatnej skóry dziecka. Doskonale sprawdzi się jako poduszka dla niemowlaka do łóżeczka, wózka czy kołyski.

Czytaj więcej

Poduszka miś wafel uszyta z stylowej bawełny wafel dla Twojego niemowlaka.

Wafel jest nieco grubszy i bardziej sprężysty niż tradycyjna bawełna, a przy tym jest miękki, plastyczny i łatwy w obróbce. Bawełna wafel świetnie sprawdza się do produkcji różnych tekstyliów dziecięcych. Zachęcamy do zapoznania się z dziewięcioma dostępnymi kolorami poduszki dla niemowląt z uszkami misia.

Przytulanie poduszki miś wafelek tuż przed zaśnięciem pomaga maluchom poczuć się komfortowo i bezpiecznie. 

Poduszka miś jest doskonała do przytulenia, a rodzicom doda nutkę rozczulenia gdy popatrzą jak ślicznie ich bobas wygląda śpiący  na tej wyjątkowej poduszce. Poduszka w 100% naturalna zapewni Twojemu maluszkowi najwyższy komfort i ochroni go przed przepoceniem. Poduszka miś będzie idealnym partnerem w duecie z kocykiem waflowym z naszej kolekcji, umili czas w trakcie spaceru i ukołysze do snu w łóżeczku.

Zobacz wszystkie nasze poduszki miś

Zobacz wszystkie nasze poduszki dla niemowlaków.