DUŻA PODUSZKA KORONA - WAFELEK - 48x42 cm

Duża poduszka korona z bawełny wafel - 48x42 cm

W tej kategorii poczujecie się jak w zamku, w którym sędziwy król i piękna królowa organizują przyjęcie.  Zaproście konieczne swoje dzieci i wspólnie wybierzcie najpiękniejszy kolor wyjątkowej korony. Będzie nią poduszka ozdobna dla dzieci, która sprawi wiele przyjemności, ponieważ zawsze będzie można się do niej przytulać. A kto jak nie nasze dzieci wołają – mamo przytul się! A te mniejsze zaś najlepiej czują się na rękach. Skąd my to znamy?

Kiedy król daje koronę dziecku to dopiero zaczyna się prawdziwe królestwo!

Dziś król przekazuje Wam do wyboru poduszki ozdobne w kształcie korony. Ozdabiając pokój taką poduszeczką poczujecie się jak w prawdziwym królestwie, w którym główny głos należy do dzieci. Zamknijcie swoje oczka. Niech dziewczynki założą piękne suknie, a chłopcy wezmą do rąk berło. Może pojawi się i jakiś wierny rycerz książeczki. Przedstawienie gotowe, a dzieci śmieją się w głos. Do zabawy czasami wystarczy jeden motyw, a dziecięca wyobraźnia zacznie czynić cuda. W krainie na niby poduszki ozdobne korona będą wyróżniającą się rzeczywistością. W krainie na niby dzieci bawią się w głos! 

Oto wyjątkowa poduszka ozdobna dla dzieci – korona wykonana z wyjątkowej bawełny wafel.

To  nie zwyczajna korona, to wafelek! Równie słodki jak znany przysmak do jedzenia. Korona została wykonana z należytą starannością w naszej pracowni handmade. Wyróżnia ją wyszukana, atestowana bawełna typu wafel. Tkanina posiada na swojej fakturze maleńkie kwadraciki, które do złudzenia swoim wyglądem przypominają wafelki. Oryginalna tkanina wafel dostępna jest w ofercie Babymetka w 9 kolorach. Tak kolorowe mogą być Wasze korony!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.