DUŻA PODUSZKA CHMURKA - WAFELEK - 54x34 cm

Duża poduszka chmurka z bawełny wafel – 54x34 cm

W tej kategorii zapraszamy bo bujania w obłokach. Każdy z nas to lubi – chwilę się zamyśleć, pomarzyć i  oderwać myśli od codzienności. Dorośli cieszą się na myśl o takim relaksie. Zamkniesz oczy na chwilę, głowę położysz wygodnie na wygodniej poduszce chmurce i oto już jesteś w obłokach swoich marzeń. 

Dzieci pokochają bujanie w obłokach na dużej poduszce ozdobnej chmurce.

Chmurka mała czy duża cieszy wszystkie buźki dzieci. Przygotowując miejsce dla maluszka, oprócz pościeli i kocyków, warto też pomyśleć o elementach, które będą pełniły rolę dekoracyjną. W tym celu idealnie sprawdzą się urocze poduszki ozdobne chmurki

Poduszka o wymiarach 54 x 34 cm występuje w 9 różnych kolorach oryginalnej bawełny typu wafel. Materiał wygląda wyjątkowo oryginalnie, ponieważ posiada fakturę malutkich kwadracików na całej swojej powierzchni. To 100%, naturalna bawełna, która jest w pełni oddychająca i bezpieczna. Posiada atest jakości Oeko-Tex Standard 100. Tkanina jak i jej wypełnienie jest antyalergiczna i nie podrażni delikatnej cery z problemami alergicznymi. Wszystkie cechy użytkowe tej tkaniny sprawiają, że dzieci uwielbiają przytulać się do naszych poduszek chmurek.

Poduszka ozdobna chmurka zatańczy walca z gwiazdką. Skompletuj więc piękny zestaw poduszek ozdobnych.

Poduszki ozdobne uroczo wyglądają w grupie. Wówczas tworzą spójną kompozycję. Dzieci będą się cieszyć potrójnie, gdy położysz obok siebie chmurkę, gwiazdkę i serduszko. Możesz je wybrać w różnych kolorach z tej samej tkaniny. Dostępne są także opcje poduszek ozdobnych uszyte z innych tkanin np. z wzorzystej, tradycyjnej bawełny i pluszowego minky. Tak więc do dzieła – wesołe oberki, skoczne krakowiaki, dostojne walce dzieci zatańczą w parze z chmurką, gwiazdką lub serduszkiem. Jako producent handmade zapewniamy, że zabawa do białego rana skończy się spokojnym snem na naszych wygodnych poduszkach.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.