MOTYLEK WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka motylek wafel dla niemowląt z bawełny wafel

W tej kategorii prezentujemy wykonane w naszej pracowni handmade poduszki motylki dla niemowląt. To praktyczna, płaska poduszeczka, która zapewni optymalną ochronę główki dziecka w czasie drogi po nierównym podłożu. Takich dróg jest tak wiele. Zaczynając od spaceru wózkiem, gdzie poza dziurami w drodze walczymy z krawężnikami, przez drogi lokalne, które są pełne nierówności. Zastanów się jak często mała główka dziecka poddana jest wstrząsom z powodu nierówności dróg. Dzieci także mają tendencje do przechylania nienaturalnie główki podczas wybojów. To wszystko może prowadzić do mikrourazów, bólu i płaczu naszego maleństwa. Czasami zastanawiamy się dlaczego ciągle płacze dziecko? Pomyślmy jak i gdzie spacerujemy i jeździmy z maluszkiem.

Czytaj więcej

Poduszka motylek wafel dla niemowląt zapewnią bezpieczeństwo maleńkiej główki.

W okresie niemowlęcym  szczególnie ważna jest ochrona główki, ponieważ na tym etapie rozwoju niemowlę nie jest w stanie samodzielnie jej utrzymać.  Gdy nasz maluszek podróżuje lub spaceruje z nami w wózku wówczas do stabilizacji główki posłużą antywstrząsowe poduszki motylki dla niemowąt. 

Motyl wafelkowy z pięknymi skrzydłami – to właśnie poduszka motylek wafel dla niemowląt z Babymetka.

To ze względu na swój charakterystyczny kształt przypominający motyla  z rozłożonymi skrzydłami. Skrzydełka motylka niwelują gwałtowne ruchy na boki główki dziecka w trakcie jazdy po nierównym podłożu oraz utrzymują ją w prawidłowej pozycji. Dają również maleństwu poczucie bezpieczeństwa i przytulności delikatnie otulając główkę na bokach. Poduszeczka zapewni dziecku spokojny sen i wypoczynek a mamie pewność, że jest ono bezpieczne.

Poduszka motylek występuje w wielu wariantach.

Zobacz wszystkie nasze poduszki dla niemowlaków.