Filtry

PODUSZKA DO KARMIENIA WAFELEK

Filtry

Poduszka do karmienia wafel 63x59 cm poprawi komfort mamy

Poduszka rogal do karmienia to komfortowa poduszka w kształcie litery C. Wyglądem przypomina rogalika – stąd pochodzi jej nazwa. Już w czasie ciąży poduszka rogal świetnie odciąży odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Możesz ją podkładać pod kręgosłup śpiąc na boku lub między nogi. Poduszka rogal do karmienia doskonale sprawdzi się zarówno w pierwszych dniach życia dziecka, jak i przez cały okres niemowlęcy. Jej celem jest odciążenie Twojego kręgosłupa i wygodnie karmienie zarówno dla Ciebie jak i maluszka. Bez względu na to czy karmisz piersią czy butelką, rogal pomoże Ci lepiej ułożyć dziecko i przyjąć właściwą pozycję, która nie powoduje dodatkowych naprężeń Twojego kręgosłupa. 

Czytaj więcej

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Tkanina bawełniana wafel to cecha wyróżniająca poduszki wafelek do karmienia w Babymetka.

W tej kategorii poduszek proponujemy rogal wykonany handmade w naszej pracowni z wysokiej jakości bawełny o strukturze wafla. Jest to materiał w pełni naturalny, oddychający i lekki. Posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza najwyższą klasę jakości tkaniny w pełni bezpiecznej od pierwszych dni życia. 

Na swojej fakturze wafel posiada eleganckie tłoczenia w formie małych kwadracików, które przypominają swoim wyglądem jadalny wafelek. Proponowany materiał jest bardziej sprężysty od tradycyjnej bawełny, nie gniecie się i stylowo wygląda. Występuje w jednolitej barwie, w palecie 9 kolorów do wyboru w Babymetka. Wybrana przez nas tkanina wafel to cecha szczególna poduszki rogal. Dzięki tej tkaninie poduszka wygląda efektownie, a jej wartości użytkowe przynoszą komfort dziecku i mamie.

Poduszka rogal do karmienia w Babymetka posiada dość duże rozmiary 63x59 cm. Ten wymiar to sprawdzona wielkość, z której nasze Klientki są w pełni zadowolone. 

Poduszka do karmienia występuje w wielu wariantach.