PODUSZKA PUCHOWA 40x40

Poduszka jaś 40x40 cm z bawełny + wafel 

Kto z nas nie zna i nie jest fanem małych, praktycznych poduszek typu jaś?

W każdym pokoju zawsze jest miejsce na miękkie i kolorowe poduszki jaś. Dobrze kiedy otaczamy się poduszkami wykonanymi z wysokiej jakości, naturalnych tkanin. Poduszka jaś 40x40 cm z Babymetka taka jest! Wybraliśmy do niej 100% naturalną, oddychającą bawełnę. Z dwóch stron jaśka zaproponowaliśmy dla odmiany inny typ bawełny. Od przodu witają Was kolorowe wzory tradycyjnej bawełny. Z drugiej strony jaśka proponujemy bawełnę typu wafel.

Poduszka 40x40 cm jaś z Babymetka z wyszukaną bawełną typu wafel.

Bawełna o nazwie wafel wyróżnia się fakturą maleńkich kwadracików, które nadają jej stylowego wyrazu. Bardziej sprężysta i mięsista od tradycyjnej bawełny, a przy tym w pełni oddychająca i przemiła w dotyku. Wafel nie gniecie się i ładnie się układa. Sprawia wrażenie wartościowej tkaniny. Jest to 100% bawełna z atestem bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. W zestawieniu z innymi tkaninami nadaje produktom szyku i wyjątkowej elegancji. Taka też jest nasza poduszka 40x40 cm jaś.

Do poduszki jaś 40x40 cm dobierz inne piękne poduszki, kocyki i kołdry.

Poduszka jaś 40x40 cm będzie się pięknie prezentowała na tle innych poduszek z oferty Babymetka. Na stworzenie kompletu czekają poduszki dekoracyjne lub prostokątne, a także narzuty na łóżko, kołdry i koce. Dla maluszków w tej samym stylu można odnaleźć u nas ochraniacze do łóżeczka, maty do zabawy, poduszki do karmienia, rożki, kokony niemowlęce. Nasza wyobraźnia stale podsuwa nam pomysły  na nowe produkty handmade z myślą o wyjątkowych tekstyliach dla dzieci i dorosłych. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.