PODUSZKA PUCHOWA 50x50

Poduszka jaś 50x50 cm z bawełny + wafel 

Poduszka jaś 50x50 cm to druga, większa propozycja kultowych jaśków w ofercie Babymetka. Wyróżnia ją staranne wykonanie handmade, dobór wysokiej jakości tkanin oraz możliwość wyboru koloru, wzoru i rodzaju wypełnienia przez Klienta. Zależy nam, abyś był w pełni zadowolony ze swojego jaśka. W końcu jaśki są najukochańszymi poduszkami na świecie!

Poduszka jaś 50x50 cm w stylowych szatach.

Zaprojektowaliśmy dla Ciebie poduszkę jaś 50x50 cm w szatach niczym król. W szaty poduszki jaś wstąpiła tradycyjna, w pełni naturalna bawełna, dostępna w sklepie Babymetka w wielu, ciekawych wzorach. Znajdziesz wśród nich motywy przyjazne zarówno najmłodszym jak i bardziej dorosłym posiadaczom jaśka. Druga strona poduszki jaś 50x50 cm to elegancki i mało znany wafel. Jest to rodzaj naturalnej bawełny 100%, który na swojej powierzchni posiada sieć drobnych kwadracików. Podobny do jadalnego wafelka, dlatego też tak go nazwano. Wafel jest dostępny w naszej ofercie w 9 odcieniach. Możesz wybrać jego kolor mając na uwadze np. kolor pościeli, ściany w pokoju lub po prostu swój ulubiony kolor.

Proponowane tkaniny posiadają atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100, co jest zapewnieniem o ich najwyższej jakości.

Wybierz swoje wypełnienie poduszki jaś 50x50 cm.

Ukochany jaś musi mieć wygodne wypełnienie. Tylko wówczas może stać się najlepszym przyjacielem. W tym temacie także dajemy Ci wybór i proponujemy dwa rodzaje wypełnienia. Pierwsze jest płaskie z nachyleniem do 3 cm i szczególnie przyda się małym dzieciom. Taki jasiek pasuje do wózka, kołyski, kosza mojżesza, czyli w miejscach gdzie ciasno i niemowlętom przyjemnie. Starsi także mogą oczywiście wybrać płaskie wypełnienie, kwestia preferencji i wygodny snu. Natomiast drugi rodzaj wypełnienia jest bardziej puszysty i wyższy do 10 cm. Przytulny jasiek z puszystym wypełnieniem skradnie serca nie jednego Klienta.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.