PODUSZKA PROSTOKĄTNA - DWUSTRONNIE WAFELEK - 30x40 cm

Poduszka 30x40 cm z bawełny wafel

Propozycja nieco większej poduszki dedykowanej dla noworodka i  małych dzieci. Jej wymiary 30x40 cm będą wypełnią więcej przestrzeni w łóżeczku czy wózku. Taką poduszeczkę można też rozkładać na łóżku czy macie do zabawy, aby dziecko miało wygodniejszy podkład, a przede wszystkim bardziej naturalną tkaninę pod główką. 

Czym wyróżnia się właściwie poduszka dla noworodka i małych dzieci 30x40 cm z tkaniny wafel w Babymetka?

Poduszkę wyróżnia jakość wykonania handmade pochodząca z pracowni Babymetka oraz dobór najlepszych gatunkowo tkanin i wypełnienia. W tej kategorii proponujemy tkaninę bawełnianą o nazwie wafel. Jest to w pełni naturalna tkanina bawełniana z certyfikatem bezpieczeństwa dla kontaktu dla małych dzieci Oeko-Tex Standard 100. Jej nazwa pochodzi od wafelków, które są prawdziwym przysmakiem dzieci. Na swojej fakturze bawełna wafel posiada wytłoczenia w formie kwadratów, które dodają jej wyjątkowego charakteru. 

Antyalergiczne wypełnienie poduszki wybierzesz bardziej płaskie lub puszyste i wyższe.

Proponujemy sprawdzone wypełnienie wykonane z włókniny silikonowej. Masz do wyboru dwa rodzaje wypełnienia, bardziej płaskie do 3 cm lub puszyste i wyższe do 10 cm. Co ważne, wypełnienie nie chłonie wilgoci, a więc nie ma środowiska do rozwoju bakterii i grzybów. Inną szczególną cechą wypełnienia jest wszycie go w poduszkę. Jest to celowy zabieg naszej pracowni handmade, ponieważ poduszka użytkowana i prana w całości nie będzie się Wam od środka przesuwać i marszczyć. Zawsze nieskazitelnie czysta będzie idealnym podkładem dla delikatnej głowy małych dzieci.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.