PODUSZKA PROSTOKĄTNA - DWUSTRONNIE WAFELEK - 50x70 cm

Poduszka 50x70 cm z bawełny wafel 

Wymiar poduszki 50x70 cm będzie doskonale pasował do łóżek większych dzieci. Jeśli lubisz taki średni wymiar poduszki prostokątnej możesz ją zamówić także do swojej sypialni. Poduszka ma uniwersalne zastosowanie, a jej jakość i wygląd są ponadprzeciętne! Nieskromnie jako producent handmade powiemy, że nad wyraz jest to wyszukana i praktyczna poduszka!

Dlaczego uważamy, że poduszka 50x70 cm z bawełny wafel jest ponadprzeciętna?

Poduszka sprawdzi się w każdym łóżku. Przedszkolaki ku zdziwieniu rodziców z pewnością szybciutko ukoją swoje oczy, spokojnie zasypiając na podusi. Poduszka sprawdzi się także w łóżkach starszych dzieci, a nawet dorosłych jeśli lubicie mniejsze poduszki. Dlaczego się sprawdzi? Ponieważ każdy z Was doceni walory użytkowe i wyróżniający się wygląd poduszki. Wyjątkowa tkanina o nazwie wafel, z której wykonaliśmy poduszkę, jest w jednolitym kolorze i wprowadza minimalistyczny design do pomieszczenia.

Powierzchnia tkaniny pokryta jest fakturą drobnych kwadracików, które przypominają jadany wafelek. Dodatkowo, poduszka wykonana jest przez nas z należytą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół jej wykończenia. Dlatego poduszka 50x70 cm jak i wszystkie inne z palety Babymetka są ponadprzeciętne! 

W finalnym wyglądzie poduszki 50x70 cm masz wiele do powiedzenia!

Poduszka powinna być wygodna i piękna przy okazji. Pasować dla Twojego dziecka lub do Twojej sypialni. Dlatego dajemy Ci rolę współprojektanta poduszki! Przy jej zamówieniu możesz więc zdecydować o kolorze tkaniny wybierając najlepszy dla siebie z 9 dostępnych kolorów. To nie koniec Twojego komponowania finalnej poduszki! Bardzo ważne przecież jest wypełnienie. Dokładnie wiesz czy lepiej Wam się śpi nisko czy wyżej, na bardziej twardym podłożu lub puszystym. Dajemy Ci wybór! Zaznacz w zamówieniu czy chcesz poduszkę płaską do 3 cm nachylenia, czy puszystą i wyższą do 10 cm.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.