PODUSZKA PUCHOWA 40x60

Poduszka 40x60 cm z bawełny + wafel 

Daje przyjemną miękkość głowie, pozwala wygodnie ułożyć się do snu, sprawia, że szybciej zamykamy oczy, a nasz sen jest głębszy i dodatkowo zapewnia porządną dawkę odpoczynku – to jest właśnie poduszka. Czasami zapominamy jak jest ona ważna. Dobór poduszki, na której będzie nam wygodnie, jest bardzo ważny. Wpływa na jakość snu i wypoczynku. Dlatego dajemy Ci wiele możliwości przy zakupie poduszki 40x60 cm z naszej pracowni handmade!

Paleta możliwości doboru do swoich preferencji poduszki 40x60 cm.

Jako producent handmade wychodzimy na wprost Twoich oczekiwań względem poduszek. Chcemy, abyś podjął decyzję czy lepsza dla dziecka lub dla Ciebie będzie tkanina wzorzysta, czy też gładka. Wybierasz nie tylko wzór tkaniny, ale też jej kolor z palety 9 barw. Ważne jest także to co nie widoczne dla oczu -wypełnienie poduszki. W tym zakresie możesz zdecydować czy lepiej sypiać na płaskiej poduszce, czy też puszystej i wyższej. Liczymy, że tak szeroka możliwość doboru poduszki 40x60 cm zapewni komfortowy odpoczynek i będzie miłą dla oczu ozdobą.

Poduszka 40x60 cm znajdzie swoje miejsce w pokoju dziecięcym. Jeśli lubisz średniej wielkości poduszki, również na Twoim łóżku będzie się ona pięknie prezentowała.

Poduszka 40x60 cm zmieści się w łóżeczku dziecięcym, w pierwszym łóżku przedszkolaka, ale także można ją używać w łóżku starszych dzieci, a nawet w sypialni rodziców. Jeśli lubisz średniej wielkości poduszki, to z pewnością przypadnie Ci do gustu. Warto zwrócić uwagę, że poduszka wykonana jest z naturalnej, 100% bawełny. Jest to materiał oddychający, delikatny i nie powoduje żadnych podrażnień na skórze.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.