PODUSZKA PUCHOWA 50x70

Poduszka 50x70 cm z bawełny + wafel 

Bawełnianą poduszkę 50x70 cm dedykujemy dla starszych dzieci i dorosłych. Wykonana z pełni naturalnej, 100% bawełny, zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza podczas snu. Jest bardzo miła w dotyku, a więc przyjemnie się jest w nią wtulić podczas nauki, czytania lub oglądania filmu. Razem z innymi poduszkami z oferty Babymetka, w spójnym zestawie kolorystycznym, stworzy przyjemną atmosferę w pokoju. Rozważ więc także do kompletu w tym samym wzorze poduszki jaśki, poduszki dekoracyjne np. serce, gwiazdę czy koc przydatny do okrycia w chłodne dni.

Zainspirowały nas poduszki 50x70 cm z wafelka w połączeniu z cudownie naturalną i pełną żywych kolorów tradycyjną bawełną. Zainspirują i Ciebie?

Wafelek, ta śmieszna nazwa dotyczy specyficznej bawełny. Jest to w pełni 100%, naturalna tkanina, na której fakturze widoczne są wyżłobienia w postaci malutkich kwadracików przypominających jadalny wafelek. Stąd nazwa tej tkaniny. Tkanina wafel jest u nas dostępna w 9 kolorach i nie posiada ona żadnych dodatkowych wzorów. Sama w sobie jest stylową ozdobą. Możecie ją zamówić w Babymetka pod postacią różnych produktów tekstylnych, w których wypełnia je całkowicie lub częściowo z innym rodzajem tkaniny. W przypadku poduszek 50x70 cm z jednej strony proponujemy bawełnę tradycyjną z wybranym wzorem, a  drugiej bawełnę wafel.

Zarówno bawełna klasyczna jak i wafel posiadają atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 dla I klasy tkanin godnych zaufania. Nie wahaj się więc i zdecyduj, który wzór poduszki z poniższej zaprezentowanych wybierasz?

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.