PODUSZKA PUCHOWA 70x80

Poduszka 70x80 cm z bawełny + wafel 

Poduszka 70x80 cm jak i inne oferowane tekstylia są szyte w naszej pracowni handmade. Otrzymujecie produkt wykonany z dbałością o najmniejszy detal. W produkcję tekstyliów wkładamy całe swoje serce. Dobieramy tkaniny i wypełnienie o najwyższych normach jakościowych, tak aby dostarczyć Wam produkty naprawdę godne wspaniałego odpoczynku.

Klasyczna bawełna i stylowy wafel w poduszce 70x80 cm – duet nierozłączny!

Poduszkę 70x80 cm zaprojektowaliśmy z użyciem dwóch, wysokogatunkowych, w pełni naturalnych tkanin. Z jednej strony proponujemy klasyczną, 100% bawełnę, a po drugiej stronie jej specyficzny rodzaj o nazwie wafel. Tkanina wafel także jest w pełni naturalnym i oddychających materiałem. Obydwie posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 dla Tkanin Godnych Zaufania. 

Tkanina wafel charakteryzuje się fakturą małych kwadracików, które są w jednolitym kolorze. Wygląda bardzo stylowo, a przy tym jest miła i przyjemna w dotyku. Od klasycznej bawełny odróżnia ją większa sprężystość, która sprawia, że tkanina się nie gniecie i szybko wysycha.

Wybierz najlepsze dla siebie wypełnienie poduszki 70x80 cm

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypełnienie poduszki zapewnia lepszy sen. Dlatego dajemy Ci wybór! Możesz zdecydować czy wolisz wypełnienie płaskie czy bardziej puszyste i wyższe do 10 cm. Proponowane przez nas wypełnienie jest antyalergiczne, a wszyte w poduszkę nie przesuwa się i  nie marszczy. Poduszkę pierzesz w całości z wypełnieniem, które nie zmienia swoich właściwości mimo licznych prań. Taka jest nasza Babymetka – jakość handmade!

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.