OTULACZ MUŚLINOWY - 70 X 50 CM

Otulacz niemowlęcy z muślinu 70x50 cm XS

W tej kategorii znajdziesz najmniejsze otulacze niemowlęce, które szyjemy handmade ze szlachetnego muślinu bawełnianego Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Materiał ten jest w pełni naturalny i posiada ekologiczne pochodzenie, za co otrzymał uznany na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS. Otulacz niemowlęcy z muślinu jest gwarancją wyjątkowej miękkości i doskonałej cyrkulacji powietrza. Muślin został wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien bawełny, a jego pomarszczona faktura zapewnia pożądany przepływ powietrza. Możesz mieć pewność, że delikatna skóra Twojego dziecka nie przegrzeje się przy użyciu muślinowego otulacza.

Wszechstronne możliwości użycia muślinowego otulacza niemowlęcego 70x50 cm.

Te najmniejsze otulacze doskonale sprawdzą się w wielu czynnościach w opiece nad noworodkiem. Przede wszystkim otulacze niemowlęce mają za zadanie utulić do snu, a ponieważ absorbują zapach mamy sprawdzą się w tym celu doskonale. Warto owinąć noworodka ściśle otulaczem, aby poczuł się tak ciasno jak w brzuszku pod sercem mamy. Stan ten będzie mu się kojarzył z bezpiecznym życiem płodowym i zapewni spokojniejszy sen.

Doskonałe właściwości termoregulacji cieplnej muślinu sprawiają, że dziecko nie przegrzeje się, ani nie zmarznie kiedy będzie okrywane otulaczem. Warto go także używać jako podkład na ramię, pod plecy, jako osłonę przed słońcem, wiatrem, a nawet jako delikatną myjkę.

Wybierając otulacz Babymetka możesz dodatkowo go ozdobić frędzlami, które gratis doszyjemy do każdego boku. Pomyśl, możesz nimi delikatnie pieścić skórę maleństwa.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.