OTULACZ MUŚLINOWY - 70 X 70 CM

Otulacz niemowlęcy z muślinu 70x70 cm XS+

Zapraszamy, spójrz na kwadratowe warianty otulaczy niemowlęcych 70x70 cm. Ich symetryczny kształt pozwoli Ci lepiej owinąć maluszka. Noworodki owinięte ściśle czują się podobnie jak w środowisku, które pamiętają ze swojego życia płodowego. Dlatego warto nasze małe Szczęście dość ściśle owijać na początku jego drogi życia. 

Otulacz niemowlęcy 70x70 cm to niezastąpiony niezbędnik mamy!

Otulacz niemowlęcy z Babymetka przyda się na każdy dzień opieki nad małym dzieckiem. Nawet nie zauważysz jak szybko stanie się Waszym przyjacielem, który utuli dziecko do snu. Otulacz niemowlęcy warto także podkładać pod ciało noworodka jako podkład np. do wózka czy fotelika. Jest wykonany z oddychającego muślinu bawełnianego, więc sprawi, że ciało dziecka nie przepoci się. Lekki, przewiewny, bardzo miękki w dotyku będzie także doskonałą osłoną od słońca lub wiatru, a także letnim kocykiem. 

Proponowana tkanina muślinowa absorbuje zapachy, więc warto, aby przesiąkła zapachem mamy. Tak pachnący mamą otulacz niemowlęcy będzie prawdziwą przytulanką noworodka.

Muślinowy otulacz niemowlęcy to właśnie to czego szukasz!

Muślin bawełniany Double Gauze został wyprodukowany z ekologicznych włókien, które w procesie wytworzenia zostały dodatkowo specjalnie wygładzone. Specyficzna jest także faktura muślinu, gdyż nakładające się na siebie dwie warstwy włókien przenikają się i tworzą efekt marszczenia materiału. Cechy te sprawiają, że muślinowy otulacz niemowlęcy jest wyjątkowo miękką tkaniną, oddychającą, w pełni naturalną. Z pewnością nie uczuli delikatnego ciała noworodka, a dodatkowo pofalowana faktura muślinu będzie go subtelnie masować. Jesteśmy przekonani, że jest to otulacz taki jaki szukasz!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.