OTULACZ MUŚLINOWY - 70 X 100 CM

Otulacz niemowlęcy z muślinu 70x100 cm S

Otul dziecko muślinem, a jego delikatność w dotyku sprawi wiele radości i przyjemnego odpoczynku. Muślin bawełniany jest wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien, co od razu poczujesz dotykając tego materiału. Jeśli szukasz więc lekkiego, wyjątkowo przyjemnego okrycia dla maluszka, nie wychodź z naszego sklepu i wnikliwie sprawdź szczegóły naszej propozycji!

Otulacz niemowlęcy 70x100 cm z muślinu to jest to czego szukasz dla dziecka!

Jesteśmy przekonani, że otulacz niemowlęcy w wykonaniu Babymetka będzie służył w opiece nad dzieckiem przez długi czas. Muślin bawełniany Double Gauze wyróżnia się na tle innych materiałów wyjątkową miękkością. Specyficzna jest także jego faktura, która zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i przewiewność. Muślin to dwie, naprzemienne przechodzące przez siebie warstwy wygładzonych włókien. Ten sposób splotu powoduje, że tkanina posiada na swojej powierzchni delikatne marszczenia. Muślin posiada także właściwości termoregulacyjne, dzięki którym dziecko nie przegrzeje się, ani nie zmarznie okryte muślinem. Warto podkładać muślinowy otulacz pod plecy dziecka w miejscach, gdzie dziecko ma kontakt ze sztuczną powierzchnią np. w foteliku samochodowym, a nawet w wózku.

Muślinowy otulacz niemowlęcy zaskoczy Cię wszechstronnością zastosowań.

Jeśli rozważasz wybór otulacza to wykonanie muślinowe zasługuje na szczególną uwagę. Żaden inny surowiec nie będzie tak miły w dotyku jak muślin. Dzięki temu muślinowy otulacz będzie każdego dnia towarzyszył opiece nad maleństwem. Przykryjesz nim dziecko lub dokładnie owiniesz, możesz go użyć także do kąpieli jako delikatną myjkę. Właściwości termoregulacji sprawią, że otulacz będzie doskonale chronił plecy dziecka przed przegrzaniem i przepoceniem, a przewiewność zapewni jego użycie jako woalki przed słońcem w wózku. Muślin to także materiał, który absorbuje zapachy mamy. Otulanie nim dziecka zapewni poczcie spokoju i bezpieczeństwa dziecku.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.