OTULACZ MUŚLINOWY - 100 X 100 CM

Otulacz niemowlęcy z muśliu 100x100 cm – M

W tej kategorii znajdziesz otulacz niemowlęcy z muślinu o kwadratowym wymiarze 100x100 cm. Tak duża powierzchnia otulacza przyda się dziecku od urodzenia po nawet okres przedszkolny. Otulacz sprawdzi się jako lekkie, przyjemne w dotyku okrycie. Co ważne, mimo że materiał jest dość cienki i nie posiada wypełniania, ma właściwości termoregulacyjne. Zapewniają one odpowiedni komfort cieplny, dzięki czemu otulacz nie przegrzeje dziecka latem, ani nie wychłodzi zimą.

Muślinowy otulacz niemowlęcy przyda się każdego dnia!

Otulacz, który proponujemy w tej kategorii oferty Babymetka jest dość obszerny i zamknięty w kwadratowej formie o rozmiarze 100x100 cm. Taki wymiar pozwoli lepiej owinąć noworodka do snu. Ciasne, stabilne gniazdko stworzone z otulacza sprawi, że niemowlę poczuje się tak bezpiecznie jak w życiu płodowym pod sercem mamy. Otulacz będzie przydatny mamie każdego dnia! Jest wyjątkowo miękki za sprawą specjalnie wygładzonych włókien, z których został wytworzony. Szybko schnie, więc można go używać także do kąpieli jako myjkę lub ręczniczek dla noworodka. 

Muślinowy otulacz niemowlęcy przyda się także jako podkład do fotelika czy wózka, albo podczas przewijania. Jego oddychająca, przewiewna struktura nie przegrzeje dziecka pleców. Możesz go także używać jako osłonę przed słońcem lub wiatrem, albo podczas karmienia stwarzając nutkę intymności z dzieckiem. Absorbująca zapach tkanina sprawi, że dziecko będzie czuło obecność mamy, kiedy okryjesz go otulaczem. Możliwe, że stanie się on przytulanką dziecka do snu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.