OTULACZ MUŚLINOWY - 100 X 140 CM

Muślinowy otulacz 100x140 cm – L

Spójrz jak fantazyjnie wygląda lekki otulacz wykonany z muślinu bawełnianego o gramaturze 130 g/m2. Na rogach posiada frędzle, a jego ozdobą jest także lekko pomarszczona faktura. Otulacz nie posiada wypełnienia, ale też go nie potrzebuje. Jego atutem jest odpowiednia termoregulacja, która sprawia, że okrywając się otulaczem nie przegrzejemy się, ani nie wychłodzimy w zimne dni. 

Miękki otulacz 100x140 cm przyda się do odpoczynku i zabawy

Otulacz 100x140 cm w tej kategorii proponujemy do użytku dla dzieci przedszkolnych. Jego dość duży, prostokątny wymiar do 140 cm na długość przyda się na drzemki w przedszkolu oraz do odpoczynku w domu w ciągu dnia. W letnie noce doskonale zastąpi kołderkę, a na co dzień dzieci mogą również cieszyć się nim używając do budowy swoich domków do zabawy czy namiotów. Otulacz jest wyjątkowo miękki w dotyku, ponieważ został wytworzony z wygładzonych włókien muślinu ekologicznego pochodzenia. W pełni naturalny, bez sztucznych substancji będzie odpowiedni dla delikatniej skóry dzieci, także tych, które borykają się z problemami różnych atopii i alergii. Muślin, z którego uszyliśmy otulacz, posiada atest Oeko-Tex GOTS, który jest potwierdzeniem ekologicznego wytworzenia muślinu z poszanowaniem pracy rąk ludzkich w całym procesie. 

Dobierz do otulacza poduszkę muślinową i stwórz wygodny komplet do odpoczynku.

W naszej pracowni handmade Babymetka proponujemy także muślinowe poduszki prostokątne, kwadratowe jaśki czy kołderki. Możesz stworzyć spójny kolorystycznie zestaw, w którym dziecko na pewno pokocha sen. Do wyboru dajemy Ci 11 kolorów, a dodatkowo przy otulaczu możesz wybrać frędzle na rogach, które doszyjemy gratis. Oddychająca faktura muślinu, a przy tym delikatność w dotyku i wytrzymałość tkaniny, to cechy, które są głównymi zaletami proponowanego otulacza.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.