OTULACZ MUŚLINOWY - 140 X 140 CM

Muślinowy otulacz 140x140 cm – L+

Ten kwadratowy, przestronny otulacz 140x140 cm z pewnością będzie przyjemnym utuleniem do snu podczas dziennych drzemek i w letnie noce. Doskonale sprawdzi się także do odpoczynku na łonie natury, na plaży czy nad jeziorem. Otulacz w rozmiarze L+ dedykujemy przedszkolakom i starszym dzieciom. Jednak z powodzeniem może z niego korzystać także maluszek. Możesz rozłożyć mu otulacz jako mięciutki podkład do zabawy, czy ćwiczeń w leżeniu na brzuszku i przy pierwszych obrotach.

Muślinowy otulacz 140x140 cm zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i temperaturę.

Nasz otulacz jest niezwykły, całkiem serio! Nie tylko wykonany handmade w doskonały sposób, ale wyróżnia go także wysokogatunkowa tkanina pochodząca z ekologicznych upraw. Z pewnością nie uczuli nawet największego alergika. Dodatkowo, muślin bawełniany Double Gauze posiada specyficzną, marszczoną fakturę i naturalne właściwości termoregulacji. Zapewnia dzięki temu odpowiednią cyrkulację powietrza i właściwą, komfortową temperaturę. Dzięki tym właściwościom utulając się muślinową szatą nie przegrzejemy się w upalne noce, ani nie zmarzniemy kiedy jest chłodniej. 

Otulacz 140x140 jest wytrzymały i na długo zagości w Twoim domu.

Muślin mimo swojej miękkości jest tkaniną bardzo wytrzymałą. Długie użytkowanie otulacza i częste pranie nie wpływa na jego jakość. Różnorodne kolory otulacza, które proponujemy  nie wybarwiają się, a faktura marszczenia jest po praniu coraz bardziej miękka. To wszystko sprawia, że otulacz może Ci służyć wiele lat. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.