OTULACZ MUŚLINOWY - 140 X 200 CM

Muślinowy otulacz 140x200 cm – XL+

W tej kategorii znajdziesz największą opcję muślinowych otulaczy. Rozmiar XL+ o wymiarach 140x200 cm polecamy do łóżka dorosłych, choć doskonale wiemy, że będą się nim utulać także i dzieci. W końcu to otulacz niezwykle delikatny w dotyku. Warto mieć w swoim łóżku coś wyjątkowo miękkiego i przytulnego - po prostu otulacz, który swoją pełną wdzięku szatą okryje nas i utuli do snu.

Muślinowy otulacz 140x200 cm miękki i lekki jak piórko, wytrzymały jak skały.

Jeśli szukasz przyjemnego okrycia do odpoczynku dziennego i nocnego snu, zostań z nami i poznaj bliżej walory użytkowe muślinowego otulacza. W naszej pracowni handmade do uszycia otulacza wybraliśmy muślin bawełniany Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Jest to w pełni naturalna i lekka tkanina, która została wytworzona z ekologicznych upraw bawełny. Za ekologię, a także poszanowanie pracy rąk ludzkich przy produkcji, muślin otrzymał uznany na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS.

Muślin to dwie warstwy specjalnie wygładzonych włókien, które nakładają się na siebie, tworząc efekt marszczenia tkaniny. Dzięki temu muślinu nie należy prasować, a jego faktura zapewnia lepszą cyrkulację powietrza podczas snu.

Muślinowy otulacz wyróżnia się także dużą wytrzymałością. Z powodzeniem posłuży nam wiele lat,  jego kolor nie wyblednie podczas prania i używania, a solidne wykonanie zapewni radość na długo. W końcu wyspany człowiek jest pogodny, bardziej pozytywnie nastawiony do pracy i nowego dnia. Swoim otulaczem dokładamy cegiełki dobrego samopoczucia i sił witalnych na nowy dzień!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.