KOŁDRA MUŚLIN NIEMOWLAKA [0-12 MC] - 50x75 cm

Kołdra niemowlęca muślin [0-12] – 50x75 cm

W pracowni Babymetka dbamy o dobór najlepszych tkanin do realizacji własnych, pomysłowych produktów tekstylnych dla dzieci i nie tylko. Rozszerzając naszą ofertę w tym zakresie proponujemy kołdry niemowlęce wykonane z bardzo miłego w dotyku materiału jakim jest muślin Double Gauze. 

Muślinowe kołdry niemowlęce posiadają właściwości termoregulacyjne.

Materiał Double Gauze, znany także pod nazwą muślin bawełniany, to bawełna 100%, która jest tkana ze specjalnie wygładzonych włókien. Uważany jest za jedną z najbardziej miękkich tkanin dostępnych na rynku.  Składa się z dwóch warstw, które się wzajemnie przenikają i sprawiają wrażenie lekkości. Oddychająca tkanina Double Gauze posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne, dzięki którym pod kołderką niemowlę nie przegrzeje się, ani nie zmarznie. Odpowiedni komfort cieplny pozwoli dziecku na spokojny sen.

Modna, pomarszczona faktura muślinu to wizytówka kołder niemowlęcych Babymetka.

Poza swoją naturalnością i miękkością muślin Double Gauze posiada efektowną i modną fakturę. Im bardziej jest pomarszczony tym lepszy efekt tworzy na kołderce. Marszczenia faktury dają też lepszą cyrkulację powietrza podczas snu. Nie powinno się go prasować po praniu, gdyż rozprasowujemy efektowne zagniecenia, rozprostowujemy go, a sama tkanina się wówczas nieco rozszerza.

Kołdra niemowlęca z muślinu wygląda elegancko razem w komplecie z poduszką. Urocze poduszki z uszkami misia wdzięcznie komponują się na muślinowej powierzchni. Postaw więc na oddychający, naturalny zestaw kołdry z poduszką do snu i ciesz się spokojniejszym snem Twego Maluszka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.