KOŁDRA MUŚLIN ŚREDNIAKA+ [0-24 m-ce] – 90x120 cm

Kołdra niemowlęca średniaka plus muślin [0-24 m-ce] – 90x120 cm

W tej kategorii znajdziesz powiększone wymiary kołdry niemowlęcej rekomendowanej dla dzieci od urodzenia do 2 lat. Wymiar 90x120 cm polecany jest szczególnie dzieciom, które w nocy rozkopują się, a które zmęczone mamy często przykrywają na nowo. Duży wymiar kołdry niemowlęcej jest także bardziej praktyczny i starczy Wam na dłuższy czas. Kołderka przyda się do okrycia dziecka w łóżeczku, w kołysce, w koszu mojżesza, a także w wózku. 

Muślinowy dotyk tak delikatny jak aksamit. Okryj maluszka muślinową kołdrą niemowlęcą i ciesz się spokojną nocą!

Kołdra niemowlęca wykonana z muślinu charakteryzuje się wyjątkową delikatnością w dotyku. To 100%, naturalna bawełna, która jest tkana ze specjalnie wygładzonych włókien. Ich faktura nakłada się jedna na drugą tworząc ciekawą, pomarszczoną fakturę. Muślinowa kołdra niemowlęca jest oddychająca i zapewnia optymalne ciepło. Twoje dziecko nie zgrzeje się pod nią latem, ani nie zmarznie zimą. Właściwości termoregulacyjne muślinu są doceniane przez wielu naszych Klientów. Warto więc zdecydować się na kołdrę 100% oddychającą, która zapewni spokojny sen dziecku.

Kołdra niemowlęca z muślinu w komplecie z innymi produktami Babymetka – połączenie, które warto mieć!

Poza muślinową kołdrą niemowlęcą w zestawie możesz zamówić inne produkty tekstylne. Wykonane w tym samym kolorze wprowadzą spójny, stylowy design. Polecamy dobór rożka, otulacza, poduszek prostokątnych, jaśków czy ozdobnych poduszek w kształcie serca, gwiazdki czy korony. Wyprawka dla noworodka z muślinu to gwarancja jakości i komfortowego snu dziecka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.