KOŁDRA MUŚLIN JUNIORA+ [12-36 m-ce] – 100x135 cm

Kołdra dziecięca juniora plus muślin [12-36 m-ce] – 100x135 cm

W tej ofercie znajdziesz powiększoną po długości kołdrę dziecięcą z muślinu. Rekomendowana do 3 lat, ale dzięki swojej długości przyda się i na dalsze lata użytkowania. Sprawdzi się także dla dzieci, które podczas snu często się odkrywają. Większa po długości kołdra pozwoli na lepsze okrycie malucha do snu.

Muślinowa kołdra dziecięca zapewni milutkie okrycie i spokojny sen.

Kupując kołdrę dziecięcą warto przeanalizować tkaninę, z której jest wyprodukowana. W ofercie Babymetka doskonale znamy właściwości tkanin i wybieramy tylko te najbardziej gatunkowe. W tej kategorii znajdziesz kołdrę dziecięcą uszytą z muślinu Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Materiał ten nazywany też muślinem bawełnianym jest wyjątkowo miły w dotyku, a to za sprawą specjalnie wygładzonych włókien do jego uszycia. 

Muślin charakteryzuje się dwoma, nałożonymi na siebie na przemian warstwami, które przenikając się wzajemnie dają efekt marszczenia. Ten naturalny splot faktury  nie należy rozprasowywać, gdyż rozciągamy tkaninę oraz niszczymy efektowny jej wygląd. Ta specyficzna faktura daje dodatkowo odpowiednią cyrkulację powietrza, zapewniając lekkość, przewiewność i komfort użytkowania. Właściwości termoregulacyjne stanowią główny atut muślinu. Dzięki nim kołdra muślinowa latem nie przegrzeje dziecka, a zimą maluszek nie zmarznie pod kołderką.

W komplecie z muślinową kołdrą dziecięcą dobierz poduszki i inne produkty tekstylne Babymetka.

Komplet pościeli z poduszką sprawdzi się nie tylko do domowego użytku. Polecamy taki zestaw do żłobka czy pierwszych grup przedszkolnych. W ofercie Babymetka znajdziesz różne wymiary poduszek prostokątnych z muślinu, kwadratowe jaśki czy otulacze.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.