KOŁDRA MUŚLIN PRZEDSZKOLAKA [3-6 lat] – 110x140 cm

Kołdra przedszkolaka muślin [3-6 lat] – 110x140 cm

Kołdra przedszkolaka, w której muślin gra pierwsze skrzypce. Ta specyficzna tkanina dostarcza wielu wartości użytkowych kołderce. Muślin zapewnia odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza pod okryciem, a przy tym jest w pełni naturalnym materiałem. W naszej pracowni dobieramy surowce jak najwyższej jakości, a wykonanie handmade z Babymetka jest dopracowane w najmniejszych detalach. 

Optymalne ciepło latem czy zimą zapewni uniwersalna kołdra przedszkolaka z Babymetka

Muślin, który zastosowaliśmy do uszycia kołdry posiada doskonałe własności termoregulacji cieplnej. Pod kołderką przedszkolaka dziecko się nie przepoci nawet w ciepłe, letnie noce. Proponowane okrycie doskonale reguluje poziom temperatury. Dodatkowo, nowoczesne, antyalergiczne wypełnienie kołdry nie chłonie wilgoci, a przy tym jest dość lekkie. Kołdra może być używana  z powodzeniem zarówno w domu, jak i w przedszkolu na dzienne drzemki przedszkolaków.

Kołdra przedszkolaka, która zachwyci każdego

Ciekawa faktura muślinu zwróci uwagę każdego. Przemienne warstwy muślinu przekładając się wzajemnie i tworzą oryginalny efekt gniecenia. Lekko pofalowana struktura tkaniny jest oddychająca i przewiewna. Zapewnia delikatny masaż skóry śpiącemu. Muślin nie posiada na swojej fakturze żadnych dodatkowych wzorów, tak jak tradycyjna bawełna dostępna również w ofercie Babymetka. Do dyspozycji masz natomiast 11 kolorów muślinu do wyboru, w tym urokliwe delikatne kolory brudnego różu, miętowego, koloru jeans, jasno-szarego i beżowego. W takiej samej kolorystyce do kołdry możesz dobrać w komplecie poduszkę.

Naprawdę nas nie zdziwi, gdy za jakiś czas zamówisz kołdrę muślinową w rozmiarze dla dorosłych:)

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.