KOŁDRA MUŚLIN PRZEDSZKOLAKA+ [3-6 lat] – 120x160 cm

Kołdra przedszkolaka muślin plus [3-6 lat] – 120x160 cm

W tej kategorii odnajdziesz powiększoną wersję kołdry dla przedszkolaka o rozmiarach 120x160 cm. Tak obszerna kołderka przyda się na dłużej oraz pozwoli na lepsze okrycie dzieci, które często się odkrywają. Milutka w dotyku kołderka sprawi, że dziecko zaśnie w mig. 

Kołdra przedszkolaka z muślinu o właściwościach termoregulacyjnych zapewni komfortowy sen

Muślin, który odnajdziesz w tej kategorii kołder, to wyjątkowa tkanina, która zapewnia odpowiedni poziom ciepła. Posiada doskonałe właściwości termiczne, które uprzyjemnią sen przedszkolaków. Przykryte pod kołdrą dziecko nie przegrzeje się nawet w gorące noce, a zimą nie zmarznie. Kołdra muślinowa jest w pełni naturalna i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. To 100% bawełna, którą posiada dwie naprzemiennie przenikające się warstwy. Zostały one wykonane ze specjalnie wygładzonych włókien i dlatego muślin jest jedną z najbardziej delikatnych w dotyku tkanin.

Postaw na ekologię i doceń jakość pracy! Kołdra przedszkolaka z atestowanym muślinem

Muślin, który wybraliśmy do uszycia kołdry posiada atest Oeko-Tex GOTS. Jest on potwierdzeniem ekologicznego pochodzenia muślinu i obejmuje szereg kryteriów poddanych ocenie od produkcji, przez pakowanie, etykietowanie, eksport i dalszą dystrybucję naturalnych włókien muślinu. Każdy z tych etapów musi spełnić jak największe korzyści dla środowiska naturalnego. Atest Oeko-Tex GOTS analizuje także jakość pracy ludzi zatrudnionych przy produkcji muślinu. Musi to być praca godziwa i bez wyzysku.

Zamów kołdrę przedszkolaka z wartościowego muślinu. Zapewni ona komfortowy sen dziecku!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.