KOŁDRA MUŚLIN STARSZAKA [6+ lat] – 130x180 cm

Kołdra dziecięca starszaka muślin [6+ lat] – 130x180 cm

Kiedy dziecko wstępuje w progi szkoły dostaje dawkę wielu emocji, połączonych z wiedzą. Nasz uczeń przecież wydaje nam się już na taki duży! Nie śpi w dzień i czasami zapominamy, że sen nocny dla dzieci w tym wieku powinien być odpowiednio długi i spokojny. Sen działa regenerująco i antystresowo. 

Dla rodziców dzieci szkolnych wychodzimy z propozycją kołdry dziecięcej z muślinu, która zapewni komfortowy odpoczynek

Kołdra dziecięca wykonana z muślinu w tej kategorii naszej oferty jest wystarczająco duża. Jej wymiary to 130x180 cm i według nas starczą z powodzeniem przez cały okres szkolny. Chyba, że wolisz kołdrę w wersji plus o dodatkowych powiększonych wymiarach 140x190 cm. Taką wersję także proponujemy dla dzieci w wieku 6+. 

Kołdra muślinowa zapewni dobry, spokojny sen, ponieważ posiada wiele cennych właściwości użytkowych. Uwagę zwracają jej cenne właściwości termoregulacji, co oznacza, że pod kołdrą nawet w upały panuje odpowiednia temperatura i dziecko się nie przegrzeje. Kołdra posiada wypełnienie o gramaturze 200 g/m2, więc będzie odpowiednia także zimą.

Pomarszczona faktura tkaniny jest przewiewna i jednocześnie mięciutko masuje delikatną skórę. Odpowiednia jest nawet dla alergików, biorąc pod uwagę, że posiada także antyalergiczne wypełnienie.

Kołdrę dziecięcą z muślinu wybierzesz w 11 kolorach,  a wśród nich uniwersalnie odcienie, kolory pasujące bardziej dla dziewczynek lub chłopców. Do kołdry możesz także dobrać poduszki muślinowe i stworzyć wygodny komplet do snu!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.