KOŁDRA MUŚLIN STARSZAKA+ [6+ lat] – 140x190 cm

Kołdra dziecięca starszaka muślin plus [6+ lat] – 140x190 cm

W tej kategorii kołder znajdziesz powiększoną wersję okrycia muślinowego z dopiskiem w nazwie „plus”. Taką większą wersję kołdry zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty mając na uwadze praktyczne, dłuższe jej zastosowanie oraz wygodę. Dzieci przecież często w nocy się rozkrywają, śpią częściowo na kołdrze lub całkowicie bez kołdry. Zmartwione mamy od czasu do czasu przykryją swojego szkraba, jednak ile lat można go przykrywać i sprawdzać w nocy? Większe rozmiary sprawią, że nie będzie tak łatwo spod okrycia się wydostać. A może wcale nie będzie trzeba?

Muślinowa kołdra dziecięca sprawi, że dzieci prawdopodobnie wcale nie będą się rozkrywać w nocy.

Muślin bawełniany  Double Gauze to specyficzny materiał, który posiada właściwości termoregulacyjne. Dzięki tym właściwościom pod kołderką panuje odpowiednia temperatura. Nie jest ani za gorąco latem, ani za zimno zimą. Dzięki temu Twój uczeń nie przepoci się w upały i będzie komfortowo spał. Nie uwierzysz i sama sprawdzisz zamawiając zestaw kołdry muślinowej do własnej sypialni. Zapraszamy, przekonaj się jak cenne są właściwości muślinowej kołdry.

Kołdra dziecięca z muślinu także jest idealna dla alergików.

Zadbaliśmy o to, aby kołdra była prana w całości, czego efektem jest wszyte, antyalergiczne wypełnienie. Kołdra w całości jest dość lekka i łatwo ją wyprać w pralce, a co najważniejsze kołdra nie traci swojej jakości i trwałości zarówno wypełnienia jak i muślinu podczas wielokrotnego prania. Pranie nie tylko poszewki, ale całego okrycia sprawia, że jest zawsze czyste i świeże. W sam dla alergików i dla każdego z nas.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.