PIELUSZKA MUŚLINOWA 40x40 CM

Pieluszka muślinowa 40x40 cm

Właśnie zastanawiałaś się, gdzie kupić pieluszki muślinowe dobrej jakości? Zapraszamy do naszej pracowni handmade Babymetka! W skupieniu nad tkaniną i igłą oddajemy się pasji szycia dla dzieci i dorosłych. Tych malutkich szczególnie upodobaliśmy, dlatego tyle produktów dla dzieci znajdziecie w naszej ofercie.

Skupiamy się na doborze jak najlepszych surowców, certyfikowanych tkanin I klasy jakości, wkładamy w wykonanie produktów tekstylnych swoje serce.

Pieluszki muślinowe to poszanowanie środowiska naturalnego i delikatność na miarę narodzonego noworodka.

Pieluszki muślinowe oferowane w naszej ofercie posiadają atest Oeko-Tex GOTS, który jest potwierdzeniem ekologicznego pochodzenia muślinu od etapu jego wytworzenia przez cały łańcuch logistyczny, a także poszanowania pracy ludzkiej przy jego produkcji. To jeden z najważniejszych i najbardziej wartościowych certyfikatów tekstylnych. 

Istotą pieluszek muślinowych jest także fakt ich wytworzenia na bazie specjalnie wygładzonych włókien bawełny. Muślin bawełniany Double Gauze jest dzięki temu jednym z najmilszych tkanin dostępnych na rynku. Nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej cery i jest odpowiedni dla dzieci z problemami skórnymi.

Przewiewność i lekkość muślinu zmniejszają ryzyko przegrzania dziecka oraz zapewniają doskonałą wentylację i komfort. 

Pieluszka muślinowa może posłużyć jako podkład dla niemowląt, myjka do kąpieli, delikatne okrycie, woalka przed słońcem i wiatrem. Często pieluszka świetnie zastępuje dziecku ulubioną przytulankę. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.