PIELUSZKA MUŚLINOWA 50x50 CM

Pieluszka muślinowa 50x50 cm

Jak miło, że możemy w tej kategorii przedstawić Ci walory muślinu, który używamy do uszycia pieluszek wielorazowych, ale także do innych produktów tekstylnych. Wszyscy znamy pieluszki tetrowe, ale wiemy także, że po kilku praniach nie są one już tak wdzięczne. Robią się często szorstkie, a ich kolor płowieją. Niektóre z nich rozciągają się lub deformują. Muślin, który proponujemy zamiast tetry to tkanina znana od starożytności. Wraca ponownie do łask, a to za sprawą swoich licznych atutów. 

Pieluszka muślinowa tak miękka aż miło   

Oferowane w tej kategorii pieluszki muślinowe szyjemy z 100% naturalnej bawełny muślinowej Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Jest to niezwykle miękki materiał podchodzący z ekologicznych upraw bawełny. Dlatego też otrzymał on atest Oeko-Tex GOTS. Pieluszka muślinowa ochroni Twojego maluszka przed słońcem i wiatrem. Jej duża wielkość ( 50 x 50 cm) sprawia, że będzie ona idealnym okryciem niemowlaka w łóżeczku czy na spacerze w wózku. Trudno sobie bez niej wyobrazić pielęgnację najdelikatniejszej skóry maleństwa. Jej milusia faktura nie podrażni skóry dziecka nawet z alergiami. 

Pieluszka muślinowa zapewni spokojny sen dziecka

Pieluszka muślinowa posiada właściwości termoregulacyjne zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki tym własnością okryte pieluszką dziecko w upały nie przegrzeje się. Zimą pieluszka będzie kumulować zaś ciepło pod okryciem. Dlatego też poza pieluszką warto pomyśleć o kołderce muślinowej, która również ma podobne właściwości termoregulacji cieplnej. Warto też podkładać pieluszkę muślinową pod miejsce, na którym leży dziecko, aby jego plecki nie przegrzały się. Rozłóż więc pieluszkę muślinową jako posłanie wózka, fotelika samochodowego czy kołyski. Ciesz się spokojniejszym snem dziecka, w bardziej komfortowych dla niego warunkach.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.