PODUSZKA MUŚLIN - XS - 20x30 cm

Poduszka muślinowa 20x30 cm XS

Najmniejsza z oferty poduszka muślinowa o wymiarach 20x30 cm jest dedykowana głównie niemowlętom i małym dzieciom. Służy idealnie jako przenośny podkład pod głowę noworodka, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Poduszka nie przegrzeje delikatniej skóry maleństwa, gdy temperatura na dworze jest wysoka. Odpowiednie wartości termoregulacyjne muślinu sprawiają, że także w zimne dni główka dziecka dzięki poduszce będzie mieć odpowiednie ciepło.

Poduszka muślinowa 20x30 cm to nieodzowny kompan noworodka!

Mówi się, że małemu człowieczkowi najlepiej nie podkładać nic pod głowę. Ma spać na twardej, płaskiej powierzchni. Jednak bardzo często dzieci poszukując odpowiednio wygodniej pozycji przekręcają głowę na jedną stronę i potem mają wypłaszczenia. Często układają głowę w tym kierunku, w którym ich głowa była najczęściej skierowana w życiu płodowym. W Babymetka postrzegamy najmniejszą poduszkę jako pomoc w rozwiązywaniu powyższych problemów. Poduszkę możesz zwinąć z rulon, który będzie przytrzymywał głowę odwróconą w innym kierunku. Dodatkowo, bardzo ważna jest w pełni naturalna, oddychająca tkanina, którą dziecko ma podłożoną pod głową. Często wózki czy foteliki wykonane są z materiałów, które nie są tak naturalne jak proponowana przez nas poduszka. Warto wówczas zastosować poduszkę, aby noworodek miał w pełni oddychające posłanie pod głową.

Płaska poduszka 20x30 cm dla noworodka, wyższa i puszysta dla przedszkolaka.

W naszej pracowni handmade proponujemy wypełnienia poduszki w dwóch rodzajach do wyboru. Jest to wypełnienie antyalergiczne, oddychające i lekkie. Płaskie do 3 cm wysokości polecamy dla noworodków, a bardziej puszyste i wysokie do 10 cm starszym dzieciom. Jeśli jako dorosły lubisz malutkie poduszki, to też zapraszamy do poznania bliżej właściwości muślinu, z którego uszyliśmy proponowaną w tej kategorii poduszkę. Kliknij na wybrany kolor i dowiedz się więcej!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.