PODUSZKA MUŚLIN - S - 30x40 cm

Poduszka muślinowa 30x40 cm S

Poszukujesz niewielkiej poduszki do spania dla dziecka o szczególnie miękkiej fakturze w dotyku? W tej kategorii taka poduszka czeka aż Twój Skarb przytuli głowę do niej i popłynie w krainę kolorowych snów.

Poduszki do spania, które prezentujemy w tej części oferty nie tylko wyróżniają się wyjątkową miękkością. Muślin bawełniany Double Gauze, z którego uszyliśmy proponowane poduszki, to tkanina w pełni naturalna, lekka, posiadająca właściwości termoregulacji. Główka, która zaśnie na poduszkach muślinowych nie przegrzeje się i nie spoci. Będzie jej po prostu wyjątkowo wygodnie.

Poduszki do spania 30x40 cm są także idealne dla alergików

Wkład do poduszek 30x40 cm to włóknina silikonowa w pełni antyalergiczna. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru. Wybierz ją bardziej płaską do 3 cm lub puszystą i wyższą do 10 cm. Wkład wszyliśmy w poduszkę, aby nie przesuwał się. Dzięki temu poduszkę należy prać w całości. Jest to bardzo ważne dla alergików, bo dzięki temu zawsze cała poduszka będzie czysta, a nie tylko jej poszewka.

Do poduszki wybierz kołdrę lub otulacz z muślinu i stwórz spójny zestaw

Proponujemy różne wielkości kołder dziecięcych oraz otulaczy, które są także wykonane z muślinu. Uzupełnieniem poduszki 30x40 cm będą także klasyczne poduszki jaśki. Taki zestaw będzie służył dziecku zapewniając komfortowy i spokojny sen. Każdy produkt dostępny jest w 11 kolorach do wyboru.

Skomponuj komplet dla dziecka w wybranych kolorach. Może ulubiony kolor dziecka, a może pasujący do kolorystyki pokoju?

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.