PODUSZKA MUŚLIN - XL - 70x80 cm

Poduszka muślinowa 70x80 cm XL

W tej kategorii poduszek znajdziesz największy rozmiar poduszek muślinowych o wymiarach 70x80 cm. Poduszki w tych wymiarach proponujemy do pokoju nastolatków i sypialni dorosłych. Wykonane metodą handmade w naszej pracowni Babymetka, cechują się niezrównaną jakością oraz możliwością doboru przez Klienta pewnych cech, które wpływają na ostateczne zadowolenie z użytkowania poduszki.

Antyalergiczne wypełnienie poduszki 70x80 cm w dwóch wersjach do wyboru.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów dając możliwość wyboru wysokości i rodzaju wypełnienia poduszki. To jeden z ważniejszych elementów wygodnego użytkowania poduszki. Możesz więc wybrać poduszkę płaską i dość twardą do 3 cm wysokości lub zdecydować się na wersję bardziej puszystą i wyższą do 10 cm. Proponowane przez nas wypełnienie to włóknina silikonowa, która jest antyalergiczna. Nie chłonie ona wody, wilgoci, nie namnażają się w niej grzyby i bakterie. Wypełnienie wszyliśmy w poduszkę, aby ładnie się układało oraz aby zawsze było czyste i pachnące, dzięki praniu w całości.

Poduszka 70x80 cm zachwyci Cię delikatnością w dotyku. Docenisz ją także za wytrzymałość materiału, który posłuży przez wiele lat!

W tej kategorii proponujemy poduszki uszyte z muślinu bawełnianego, który został wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien. Miękkość i delikatność czuć przy każdym dotyku muślinu. Specyficzna, pomarszczona tkanina jest jednocześnie wyjątkowo wytrzymała. Nie traci swojego fasonu oraz intensywności wybranego koloru nawet po licznych praniach. Co ważne, im więcej prana tym muślin wydaje się bardziej  miękki. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.