PODUSZKA MUŚLIN - JAŚ - 50x50 cm

Poduszka jaś z muślinu 50x50 cm

Ta większa wersja z naszej propozycji muślinowych poduszek jaś. Takiej poduszki nie może zabraknąć w żadnym domu. Jest ona szczególnie wygodna i zapewnia komfortowy sen! Poduszkę jaś uszyliśmy z oddychającej i delikatnej w dotyku bawełny muślinowej, która posiada doskonałe właściwości termoregulacji cieplnej, dzięki czemu głowa nie spoci się podczas odpoczynku nawet w upalne noce. 

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – mówił Mały Książe. Oceń i Ty!

Wewnątrz poduszki jaś jest skryta tajemnica dobrego snu! Poduszkę wypełniliśmy antyalergiczną, włókniną silikonową o gramaturze 200 g/m2. Jest ona oddychająca, a przy tym bardzo lekka i nie przesuwa się podczas użytkowania dzięki odpowiedniemu wszyciu w naszej pracowni. Poduszkę pierzemy w całości bez obaw o ewentualne uszkodzenie włókniny. Jest ona wyjątkowo trwała na pranie, a dzięki temu poduszka zawsze w całości będzie czysta i pachnąca. Jakże ważne jest to dla alergików! Niech będzie to istotny atut dla każdego z nas.

Muślinowa poduszka jaś w duecie z kołdrą i innymi poduszkami – komplet idealny na lata!

Poduszka jaś będzie czuć się samotnie w łóżku kiedy wybierzesz ją bez innych jej muślinowych przyjaciół. Pomyśl jak pięknie będzie się prezentować w komplecie z innymi produktami tekstylnymi Babymetka. Proponujemy dobór zestawu, w którym znajdą się wykonane z muślinu kołdra, otulacz i poduszki prostokątne. Dajemy Ci dodatkowo wybór koloru muślinu z palety 11 barw. Wybieraj kolor, produkty do kompletu i ciesz się wspaniałymi właściwościami jakie skryte są w muślinie bawełnianym.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.