PRZEŚCIERADŁO MINKY Z GUMKĄ 90x180 cm

Prześcieradło minky z gumką 90x180 – przyjemne w dotyku, bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka

Takie są prześcieradła na gumkę, które znajdziesz w naszej ofercie. Wykonane z tkaniny minky, zapewniają komfortowy sen każdej nocy. Każde prześcieradło ma wszytą gumkę, która gwarantuje łatwe zakładanie i ściąganie z materaca. W dodatku materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku, aż chce się spać!

Prześcieradło minky z gumką 90x180 znakomicie sprawdza się przez cały rok na dziecięcym łóżku. Reguluje temperaturę, jest idealnym izolatorem ciepła. Szczególnie docenia się je zimą oraz jesienią, gdy komfort cieplny musi być utrzymywany na najwyższym poziomie. Polarowa tkanina minky jest maksymalnie bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. 

Prześcieradło na gumce, któremu zaufało wielu rodziców

Docierają do nas głosy, że rodzice uwielbiają nasze prześcieradła z gumką wykonane z tkaniny minky. Dlaczego? Ponieważ dostępne są w wielu kolorach, bez żadnych problemów można wybrać wariant pasujący do tworzonej aranżacji wnętrza, jak i do kompletu pościeli, którą już udało się kupić. 

Rodzice doceniają również prześcieradło z gumką minky za wygodne zakładanie i ściąganie. Wszystko jest zasługą elastycznej gumki, która dopasowuje się z łatwością do kształtu materaca. Dla każdego rodzica liczy się czas i szybkość wykonywania czynności przy dziecku, a na pewno nasze prześcieradło dziecięce nie utrudni opieki i dbania o czystość przestrzeni do spania. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.