PRZEŚCIERADŁO MINKY Z GUMKĄ 90x200 cm

Prześcieradło minky z gumką 90x200 – mięciutkie, komfortowe i miłe w dotyku

Dlaczego prześcieradło minky z gumką 90x200 jest tak popularne? Ponieważ jest niezwykle mięciutkie, miłe w dotyku, a przy tym zapewnia komfortowy sen dla dziecka. Materiał obszyty dookoła gumką ułatwia nakładanie i zapewnia równomierne rozłożenie na całej powierzchni materaca. Bez zwijania, samoczynnego ściągania – takie efekty uzyskasz inwestując w wysokiej jakości prześcieradło na gumce. 

Łóżko, na którym znajduje się prześcieradło minky wygląda estetycznie, zachęca do relaksu i powoduje, że od razu humor poprawia się. W końcu każdy chce spać w komfortowych warunkach, a to prześcieradło jak najbardziej gwarantuje osiągnięcie takiego efektu.

Prześcieradła na gumkę, które zachwycają pod względem jakości

Jesteśmy przekonani, że nasze prześcieradła sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlaczego? Ponieważ są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, bez toksycznych substancji. Ich użytkowanie, pranie i suszenie jest niezwykle proste. Nawet po wielokrotnym użyciu, nic złego się z nimi nie dzieje, nadal wyglądają jak nowe. 

Prześcieradło minky z gumką 90x200 jest dedykowane do materacy o tych samych wymiarach lub mniejszych. Dzięki standardowemu przeszyciu materiału gumką, korzystanie z niego wiąże się z ogromną przyjemnością. Szybko wymienisz bieliznę pościelową na łóżku swojego dziecka, nie tracąc czasu oraz nerwów. Wszystko przebiegnie w dobrej atmosferze, tak samo jak sen twojego dziecka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.