BAMBOO

Niezbędne rzeczy dla każdego dziecka to kocyk bambusowy i otulacz bambusowy

W BabyMetka przygotowaliśmy szereg produktów z tkaniny bambusowej – cudownie kocyki bambusowe z wypełnieniem w pięciu rozmiarach, poduszki bambusowe z wypełnieniem, antywstrząsowe poduszki motylek bambusowy dla niemowląt. Znajdziesz u nas również otulacze bambusowe w rozmiarach od XS do XL, które można stosować na wiele sposobów – jeżeli chcesz wiedzieć, jak przejdź do karty produktu.

Bambus jest idealny dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Delikatna skóra dziecka wymaga odpowiedniego traktowania. Na podrażnienia kontaktowe narażone są szczególnie dzieci z atopowym zapaleniem skóry. Dlatego do jej pielęgnacji wybierasz delikatne kosmetyki o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Ale również tkaniny, którymi otaczasz dziecko, mają znaczenie – w szczególności pościele i otulacze. Tutaj z pomocą przychodzi delikatna niczym mgiełka tkanina bambusowa. Produkty wykonane z tkaniny bambusowej mogą być stosowane przez dzieci w różnym wieku – również te z atopowym zapaleniem skóry oraz alergiami.

Delikatna niczym mgiełka tkanina bambusowa – poznaj jej właściwości

Produkt wykonane z tej tkaniny polecane są szczególnie na letnie upały, gdyż bambus charakteryzuje się wysoką chłonnością wilgoci z otoczenia i jest przewiewny, co pozwala uzyskać przyjemny efekt chłodu (temperatura włókna bambusowego jest o 2-3 stopnie niższa niż otoczenia). Ale z powodzeniem możesz ich używać przez cały rok. Sprawdź, jak wiele zalet mają produkty bambusowe.

WYBIERZ 

otulacz bambusowy

Kołdra Bambusowa

poduszki bamboo

poduszki podróżne bambusowe babymetka

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.