BAMBOO

Niezbędne rzeczy dla każdego dziecka to kocyk bambusowy i otulacz bambusowy

W BabyMetka przygotowaliśmy szereg produktów z tkaniny bambusowej – cudownie kocyki bambusowe z wypełnieniem w pięciu rozmiarach, poduszki bambusowe z wypełnieniem, antywstrząsowe poduszki motylek bambusowy dla niemowląt. Znajdziesz u nas również otulacze bambusowe w rozmiarach od XS do XL, które można stosować na wiele sposobów – jeżeli chcesz wiedzieć, jak przejdź do karty produktu.

Bambus jest idealny dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Delikatna skóra dziecka wymaga odpowiedniego traktowania. Na podrażnienia kontaktowe narażone są szczególnie dzieci z atopowym zapaleniem skóry. Dlatego do jej pielęgnacji wybierasz delikatne kosmetyki o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Ale również tkaniny, którymi otaczasz dziecko, mają znaczenie – w szczególności pościele i otulacze. Tutaj z pomocą przychodzi delikatna niczym mgiełka tkanina bambusowa. Produkty wykonane z tkaniny bambusowej mogą być stosowane przez dzieci w różnym wieku – również te z atopowym zapaleniem skóry oraz alergiami.

Delikatna niczym mgiełka tkanina bambusowa – poznaj jej właściwości

Produkt wykonane z tej tkaniny polecane są szczególnie na letnie upały, gdyż bambus charakteryzuje się wysoką chłonnością wilgoci z otoczenia i jest przewiewny, co pozwala uzyskać przyjemny efekt chłodu (temperatura włókna bambusowego jest o 2-3 stopnie niższa niż otoczenia). Ale z powodzeniem możesz ich używać przez cały rok. Sprawdź, jak wiele zalet mają produkty bambusowe.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.