OTULACZ BAWEŁNIANY - 100 X 100 CM

Otulacz Bawełniany - 100x100 cm – delikatny, miękki, spełniający najwyższe standardy

Niemowlęta uwielbiają przebywać w ciepłym, przytulnym otoczeniu, a jest je w stanie zapewnić otulacz bawełniany. Wykonany z miękkiej, bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, stworzy idealne środowisko do odpoczynku dla maluszka, który poczuje się maksymalnie bezpiecznie. Owijanie, które można wykonać, gdy ma się do dyspozycji otulacz bawełniany - 100x100 cm, wpływa bardzo pozytywnie na rozwój dziecka. Tworzysz symulację wnętrza brzucha mamy. Warto ciasno owinąć maluszka otulaczem, ponieważ w ostatnich tygodniach przed przyjściem na świat, maluszek właśnie w takim środowisku przebywał. Przywoła to u niego dobre wspomnienia, poczuje się bezpiecznie, szybko się zrelaksuje i przestanie płakać. 

Otulacz Bawełniany - 100x100 cm gwarantuje powrót do dawnych tradycji

Otulacz dla noworodka nie jest wynalazkiem współczesnych czasów. Kocami mamy owijały dzieci już bardzo dawno temu. Był to podstawowy sposób na zapewnienie komfortu cieplnego i bezpieczeństwa dla najmłodszych. Dziś moda na otulanie powraca, a najchętniej wybierany jest do tego otulacz nawełniany - 100x100 cm, który spełnia wszystkie oczekiwania rodziców, jeżeli chodzi o jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz atrakcyjność wizualną.

W naszej ofercie znajdziesz otulacz dla dziecka w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Dostępne są zarówno warianty stonowane, jak i dużo bardziej ekstrawaganckie. Każdy rodzic będzie mógł wybrać propozycję idealną dla siebie, dopasowaną do wyprawki tworzonej dla noworodka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.