OTULACZ BAWEŁNIANY - 120 X 120 CM

Otulacz Bawełniany - 120x120 cm – miękki, lekki i przewiewny

Zamiast kupować kocyk, wybierz otulacz bawełniany - 120x120 cm, który sprawdzi się znakomicie, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla noworodka. Otulacz niemowlecy możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ułatwi opiekę nad dzieckiem, zapewni mu komfortowe warunki do odpoczynku, relaksu i snu. 

Otulacz bawelniany idealnie sprawdza się jako narzutka lub sposób na ochronę dziecka przed wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Możesz zabrać go ze sobą na spacer, aby zakryć dziecko, które znajduje się w wózku. Pogoda może zmienić się w każdej chwili, warto być przygotowanym na każdą sytuację. Inwestując w otulacz dla noworodka, na pewno taki efekt osiągniesz. 

Otulacz Bawełniany - 120x120 cm – bezpieczny, trwały i świetnie wyglądający

W związku z tym, że każdy otulacz bawełniany - 120x120 cm przygotowujemy ręcznie, jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim oczekiwaniom rodziców, poszukującym produktów najwyższej jakości. Otulacze są dopracowane pod względem zastosowanych szczegółów, występują w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dlatego można wybrać dokładnie taki, jaki najbardziej ci się podoba lub pasuje do tworzonej wyprawki.

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, otulacze dziecięce nie wywołają reakcji alergicznej, nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych lub w chwilach złego samopoczucia, występujących u każdego noworodka. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.