OTULACZ BAMBUSOWY - 70 X 70 CM

Otulacz Bamboo - 70x70 cm – produkt, który uspokoi każde dziecko

Czy warto kupić otulacze bambusowe dla niemowląt? Zdecydowanie tak! Są to produkty wielozadaniowe, które w wyjątkowy sposób pomogą ci w opiece nad dzieckiem. Jak to możliwe? Powstały po to, aby wyciszać maluchy, które czasem bywają nieznośne, kapryśne, mogą mieć zły nastrój. Gdy zostaną owinięte w otulacz Bamboo - 70x70 cm, od razu ich humor poprawi się. Proponujemy otulacz bambusowy dla noworodka w wielu wzorach i kolorach, dlatego masz szansę wybrać taki model, który jest dopasowany do tworzonej wyprawki. Nie będzie z tym większych problemów, ponieważ dysponujemy szerokim wyborem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. 

Masz już swój typ? Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Otulacz Bamboo - 70x70 cm – gwarancja bezpiecznego wypoczynku

Produkty bambusowe dla niemowląt są tymi, na które warto stawiać, jeżeli chcesz cieszyć się z ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka otulacze wykonane z bambusu, są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bambus ma właściwości hipoalergiczne i higroskopijne, jednocześnie ma także zdolności termoregulacyjne. Wszystko to powoduje, że tworzy bezpieczny kokon ochronny wokół dziecka, w którym może ono czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W kontakcie ze skórą otulacz bambusowy duży jest bardzo delikatny. Możesz go stosować jako otulacz w celu uspokojenia dziecka, jako ręcznik do osuszania po kąpieli lub narzutkę chroniącą przed słońcem.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.