OTULACZ BAMBUSOWY - 100 X 100 CM

Otulacz Bamboo - 100x100 cm – niezbędna rzecz przy opiece nad dzieckiem

Tkanina bambusowa cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców chcących otaczać dzieci naturalnymi produktami i materiałami. Właśnie z tego materiału został wykonany otulacz, który znajdziesz w naszej ofercie. Jest to produkt idealny dla każdego dziecka, które chce czuć się bezpiecznie, komfortowo. Pozwoli na ukojenie skołatanych nerwów, wyciszenie i zaznanie chwili spokoju. Otulacz Bamboo - 100x100 cm możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów, ale jedno jest pewne: zapewni niezawodną pomoc przy opiece nad dzieckiem, w najtrudniejszych chwilach.

Otulacz Bamboo - 100x100 cm – jeden produkt, a potrafi tak wiele

Przewiewny, oddychający otulacz bambusowy duży, który jest dostępny w naszej ofercie w rozmiarze 100x100 cm, zapewni maksymalny komfort termiczny podczas spacerów w chłodniejsze dni. Wietrzne poranki czy chłodne popołudnia bywają czasem uciążliwe, ale gdy ma się pod ręką duży otulacz bambusowy, możesz zapewnić dziecku maksymalny komfort, bez najmniejszych problemów. 

Otulacz Bamboo - 100x100 cm jest niezastąpionym gadżetem podczas opieki nad dzieckiem w domu, jak i w każdej podróży. Uratuje, gdy dziecko nie chce się uspokoić, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa lub ma po prostu gorszy dzień i trzeba go otoczyć materiałem dającym maksymalny komfort.

Przepiękny design, jakim wyróżniają się otulacze bambusowe dla niemowląt, które znajdziesz w naszej ofercie sprawia, że stworzysz wyjątkową wyprawę dla maluszka, której motywem przewodnim będą typowo dziecięce wzory. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.