NARZUTA BAWEŁNIANA - 70 x 140 cm

Narzuta bawełniana - 70x140cm – ozdobna, trwała i łatwe w utrzymaniu czystości

Jakiego produktu potrzebujesz do dziecięcego pokoju? Przede wszystkim funkcjonalnego, praktycznego, bezpiecznego i atrakcyjnie wyglądającego. Narzuta bawełniana - 70x140cm posiada te wszystkie cechy, gwarantując idealne przygotowanie łóżka dla dziecka. Dzięki temu, ze została wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej u dziecka. W dodatku, wypełnienie ma z antyalergicznych włókien o gęstości 80 g/m2. To wszystko powoduje, że kupując u nas narzuty bawełniane, robisz fantastyczną inwestycję na długie lata, jednocześnie bardzo bezpieczną dla swojego dziecka. 

Narzuta bawełniana - 70x140cm – wspaniały produkt o indywidualnym charakterze

Urządzając pokój dla dziecka, musisz zwracać uwagę na wszystkie detale. Każdy szczegół ma znaczenie, także narzuta na łóżko dziecięce 70x140. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością natrafisz na wiele modeli, które idealnie wpasują się w stylistykę tworzonego wnętrza. 

Proponujemy białe narzuty, ale także kolorowe narzuty. Dzięki temu, że są dwustronne, nie znudzą się tak szybko, można będzie je wykorzystać na różne sposoby i dopasować do zmieniającej się wraz z wiekiem dziecka aranżacji przestrzeni. 

Narzuta bawełniana - 70x140cm wygląda estetycznie, elegancko, a jednocześnie jest bardzo praktyczna. Taki produkt jest idealnym wyborem do dziecięcego pokoju. Nie pożałujesz zakupu jednej z naszych propozycji. Tego jesteśmy pewni!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.