NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 100x200 cm

Narzuta velvet - 100x200cm – produkt tworzony z myślą o potrzebach dzieci i rodziców

Znajdź narzutę, dzięki której w efektowny sposób wykończysz przestrzeń wypoczynkową swojego dziecka, zadbasz o jej uporządkowanie oraz atrakcyjny wygląd. Dwustronna narzuta, jaką proponujemy, dostępna jest w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Kocyk velvet pikowany sprawi, że łóżeczko dziecka za każdym razem będzie nienagannie posłane. 

Narzuta velvet - 100x200cm gwarantuje same przyjemne odczucia dla dziecka. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą zastosowania wysokiej jakości materiałów. Jedna strona narzuty została wykonana z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku materiału velvet, który przypomina aksamit czy welur. Druga strona to bawełna, bezpieczna dla wrażliwej, delikatnej skóry dziecka, ponieważ jest certyfikowana, zgodna ze standardem Oeko-Tex 100. 

Perfekcyjne wykonanie, jakie gwarantujemy powoduje, że w naszej ofercie znajdziesz idealne narzuty do dziecięcego pokoju, dzięki którym zadbasz o świetny wygląd strefy wypoczynkowej, i to na długi czas.

Narzuta velvet - 100x200cm – efektowna, atrakcyjna i starannie wykonana

Posiadamy bardzo proste w utrzymaniu czystości, starannie wykonane narzuty, które zagwarantują, że łóżko dziecięce będzie wyglądało efektownie każdego dnia. Nie będzie tutaj mowy o nieporządku. Kocyk velvet 100x200 sprawi, że zachęcisz dziecko do ścielenia łóżka, dbania o jego idealny wygląd.

Dostarczamy kocyki velvet dla dzieci w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Masz szeroki wybór propozycji dla chłopców oraz dziewczynek.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.