NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 130x220 cm

Narzuta velvet - 130x220cm – dekoracja dopasowana do aranżacji dziecięcej przestrzeni

Wprowadź przytulny, wyjątkowy przedmiot do pokoju dziecięcego. Jest nim zdecydowanie narzuta velvet - 130x220cm, która pomoże odmienić wygląd przestrzeni, nada jej wyjątkowy charakter i spowoduje, że dziecko polubi swoją przestrzeń wypoczynkową. Dlaczego? Kocyk velvet pikowany jest dwustronny. Z jednej strony znajduje się materiał velvet, bardzo przyjemny w dotyku, wyglądem przypominający aksamit oraz welur. Druga strona to certyfikowana bawełna, spełniająca standardy zgodne z Oeko-Tex 100. Dziecko ma do wyboru jedną ze stron narzuty, zapewniającą maksymalny komfort, tworzącą idealne warunki do snu, odpoczynku, jak i spędzania czasu w wygodnej przestrzeni w pokoju. 

Narzuta velvet - 130x220cm – subtelna, delikatna i dostępna w wielu wariantach kolorystycznych

Co wyróżnia kocyki velvet, które znajdują się w naszej ofercie? Przede wszystkim perfekcyjne wykonanie, dbałość o najdrobniejsze detale, a także atrakcyjna kolorystyka i niepowtarzalne wzornictwo. Masz do wyboru wiele wzorów o charakterze uniwersalnym, jak i typowo dziecięcym. Sprawią, że dziecięcy pokój będzie przytulny, piękny i bardzo kolorowy. Otaczaj dziecko wyjątkowymi produktami, a będzie wspominało dzieciństwo bardzo dobrze.

Kocyk velvet z wypełnieniem, który oferujemy, powstał z najlepszej jakości materiałów. Zadbaliśmy o każdy aspekt przy jego produkcji, dlatego jesteśmy przekonani, że skorzystasz z wyjątkowego produktu, idealnie dopasowanego do dziecięcej przestrzeni.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.