NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 145x200 cm

Dwustronna narzuta velvet - 145x200cm, która realizuje potrzeby dzieci

Powstająca w polskich szwalniach narzuta velvet - 145x200cm jest produktem, o którym marzy każde dziecko. Dlaczego? Ponieważ jest kolorowa, wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów, bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki temu, że jest dwustronna, do wyboru jest przypominający welur oraz aksamit materiał velvet oraz certyfikowana bawełna, spełniająca standard Oeko-Tex 100. Tym samym narzuta nie dość, że atrakcyjnie wygląda, to jeszcze przyjemnie otula ciało dziecka w chłodniejsze dni. Czy możesz sobie wyobrazić lepszy produkt?

Kocyk velvet zapewni dziecku same pozytywne odczucia podczas korzystania. Wykorzystać go można zarówno w chłodniejsze dni, jak i wtedy, gdy potrzebne jest skorzystanie z maksymalnego komfortu, podczas gorszego samopoczucia. 

Koc velvet pozwoli na stworzenie przytulnego i bezpiecznego wnętrza dla Twojego dziecka

W każdym dziecięcym pokoju muszą znajdować się bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów produkty. Jednym z nich jest bezapelacyjnie narzuta velvet - 145x200cm, którą można wykorzystać nie tylko do nakrywania pościeli i materaca, ale także do otulania się w chłodniejsze dni. 

Przyjemna w dotyku, atrakcyjnie wyglądająca narzuta, spełni oczekiwania dzieci o uzyskaniu maksymalnego komfortu w strefie wypoczynkowej, która obowiązkowo musi znajdować się w każdej sypialni.

Decydując się na zakup naszej narzuty, budujesz wnętrze przytulne, komfortowe i pod wieloma względami atrakcyjne.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.