Filtry

LIŚCIE

Filtry

Cena

Od 10,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w liście

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w liście

Gdy dziecko jest już na tyle duże, że nie interesują go bajki i świat pełen magii, pora zmienić dekorację pokoju na bardziej „dorosłą”. Biała zasłona w liśćie, pozwoli na stworzenie pięknej, nowoczesnej, a jednocześnie dziewczęcej dekoracji okna. Zasłona dekoracyjna w liście została wykonana z wysokiej jakości bawełny. Posiada duże tunele do wygodnego zawieszania na karniszu.

Zasłony bawełniane w liście

Wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny zasłony w liście to znakomita dekoracja okna do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Możesz je prać bez żadnych obaw, ponieważ zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Zagwarantują przy tym przepiękną dekorację okna, wyróżniającą się i zwracającą uwagę.

Zasłony dziecięce w liście

Zaprojektowana i uszyta z wysokiej jakości bawełny zasłona dekoracyjna, jest przyjemna w dotyku, ładnie układa się na karniszu. Zasłona dziecięca w liście stworzy wyjątkową dekorację okna. Przepięknie wygląda ten naturalny wzór, który dodaje pomieszczeniu elegancji i sprawia, że pokój będzie po prostu wyjątkowy.

Zasłony na taśmie w króliczki

Zasłona wykonana z wysokiej jakości bawełny, zapewni prywatność w dziecięcym pokoju, a w dodatku będzie znakomitym sposobem na uzyskanie ciemności w ciągu dnia. Zasłona na taśmie w liście jest idealnym wyborem zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Wprowadzą do przestrzeni wiele radości.

Zasłony na żabki w liście

Pięknie wyglądają w każdym oknie, umożliwiają dowolne marszczenie, dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce. Zielone zasłony w liście stanowią idealną dekorację okna w pokoju dziecka. Zasłona na żabki w liście może być umieszczona zarówno w przestrzeni dla chłopca, jak i dziewczynki, ze względu na zastosowaną uniwersalną kolorystykę, jak i motyw przewodni.

Zasłona dekoracyjna w liście

Nie chcesz przesadzić z ilością dekoracji w dziecięcym pokoju? Idealnym wyborem będzie biało-zielona zasłona dekoracyjna w liście. Neutralna kolorystyka świetnie pasuje do większości motywów przewodnich dedykowanych dla dzieci. Wystarczy ustawić na parapecie misie, kwiaty czy figurki, a dekoracja oka będzie klasyczna, piękna i uniwersalna.

Komplet pościeli w liście

Pościel w liście

Pościel liście

Kołdra w liście

Kołdra liście

Koc w liście

Koc liście

Kocyk minky w liście

Kocyk minky liście

Narzuta w liście

Narzuta liście

Narzuta na łóżko w liście

Narzuta na łózko liście

Poszewka w liście

Poszewka liście

Poszewki na poduszki w liście

Prześcieradło w liście

Prześcieradło liście

Poduszka w liście

Poduszka liście