Filtry

KONIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w konie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w konie

Dekoracja pokoju dziecka jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Dzięki temu, że w naszej ofercie mogą znaleźć wyjątkowe zasłony na okna w konie, mają szansę ułatwić się to zadanie. Zasłona dekoracyjna w konie spodoba się dzieciom, które są wielkimi fanami zwierząt. Zostały wykonane z bawełny, posiadają wygodne tunele do zawieszania na karniszu.

Zasłony bawełniane w konie

Wybór dekoracji do dziecięcego pokoju na pewno nie należy do najprostszych, szczególnie, jeżeli chodzi o okno. Na szczęście proponujemy bardzo uniwersalne wzory, z motywami zwierzęcymi, które pokocha każde dziecko. Jedną z propozycji jest biało brązowa zasłona w konie. Zasłona bawełniana w konie jest montowana na szerokich tunelach, dlatego jest bardzo wygodna.

Zasłony dziecięce w konie

Każdy pokój dziecka jest inny, ale jedno pozostaje niezmienne: pragnienie stworzenia przestrzeni atrakcyjnej, przytulnej i radosnej. Jeżeli postawisz na zasłony kolorowe w ciekawe wzory, na pewno ten efekt uda się uzyskać. Jednym z popularniejszych motywów, który gości w dziewczęcych pokojach są konie. Zasłona dziecięca w konie ubarwi przestrzeń dedykowaną dla dziecka.

Zasłony na taśmie w konie

Brakuje radości w pokoju Twojego dziecka? Zasłona na taśmie w konie na pewno sprawi, że szczęście zagości w każdym zakamarku pokoju dziecięcego. Zasłony dziecięce z tak wyjątkowym wzorem obowiązkowo muszą zawisnąć na karniszu. W końcu tyle radości co konie, nie dają żadne inne zwierzęta.

Zasłony na żabki w konie

Zasłony są idealnym rozwiązaniem dekoracyjnym do dziecięcego pokoju. Wyglądają świetnie i podobają się dzieciom, jeżeli zawierają motywy zgodne z ich zainteresowaniami. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, zasłona na żabki w jelenie, będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zasłony na tunelu w konie

Nie chcesz przesadzić z ilością dekoracji w dziecięcym pokoju? Idealnym wyborem będzie zasłona dekoracyjna w konie. Neutralna kolorystyka świetnie pasuje do większości motywów przewodnich dedykowanych dla dzieci. Wystarczy ustawić na parapecie misie, kwiaty czy figurki, a dekoracja oka będzie klasyczna, piękna i uniwersalna.

Komplet pościeli w konie

Pościel w konie

Pościel konie

Kołdra w konie

Kołdra konie

Koc w konie

Koc konie

Kocyk minky w konie

Kocyk minky konie

Narzuta w konie

Narzuta konie

Narzuta na łóżko w konie

Narzuta na łózko konie

Poszewka w konie

Poszewka konie

Poszewki na poduszki w konie

Prześcieradło w konie

Prześcieradło konie

Poduszka w konie

Poduszka konie