Filtry

BRĄZOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Brązowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Brązowe zasłony

Dekoracja pokoju dziecka jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Dzięki temu, że w naszej ofercie mogą znaleźć wyjątkowe brązowe zasłony na okna, mają szansę ułatwić się to zadanie. Brązowa zasłona dekoracyjna spodoba się dzieciom, które są fanami leśnych wycieczek. Zostały wykonane z bawełny, posiadają wygodne tunele do zawieszania na karniszu.

Zasłony bawełniane brązowe

Chcesz stworzyć przytulną aranżację dziecięcego pokoju? Wybierając brązowe zasłony do pokoju dziecięcego, na pewno uda Ci się taki efekt uzyskać. Brązowa zasłona na tunelu zawieszana jest na szerokich tunelach. Dzięki temu ich zakładanie, jak i ściąganie nie stanowi większego problemu dla rodzica. Okno zyskuje niebanalną, dziecięcą dekorację.

Zasłony na taśmie brązowe

Jeżeli chcesz, aby dziecko pokochało swój pokój, postaw na atrakcyjne dekoracje. Ciekawą oraz oryginalną zasłoną jest ta w kolorze brązowym. Jednolity kolor sprawia, że wyglądają bardzo ciekawie. Brązowa zasłona dziecięca sprawi, że zasłony na pewno będą wyróżniały się wśród dekoracji w dziecięcej przestrzeni.

Brązowe zasłony na taśmie

Specjalnie przygotowane z myślą o rodzicach chcących wprowadzić kolory ziemi do dziecięcej przestrzeni zasłony brązowe, są przyjemnym akcentem dekoracyjnym, na który zdecydowanie warto postawić. Brązowa zasłona na taśmie wygląda efektownie, dopełnia cudowną aranżację przestrzeni dla dziecka.

Brązowe zasłony na żabki

Kolory ziemi zawsze się obronią i dają wiele możliwości aranżacyjnych. Nie bój się ich wprowadzić do dziecięcego pokoju. Brązowe zasłony w połączeniu z innymi dekoracjami będą wyglądały przepięknie. Stworzą przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi, dobrej zabawie oraz nauce. Brązowa zasłona na żabki to idealna zasłona do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. 

Zasłony na żabki brązowe

Szukasz zasłony kolorowe, które będą stonowane, oryginalne i zwracające uwagę? W tym gronie obowiązkowo musi znaleźć się brązowa zasłona z opcją zawieszania na tunelu. Brązowa zasłona na tunelu ma pastelowy kolor, co sprawi, że przestrzeń dziecka stanie się relaksująca i wyciszająca. Jeżeli właśnie na takim efekcie Ci zależało, są to zasłony na okna idealne dla Ciebie.

Brązowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze brązowym

Brązowa pościel

Kołdra w kolorze brązowym

Brązowa kołdra

Koc w kolorze brązowym

Brązowy koc

Kocyk minky w kolorze brązowym

Brązowy kocyk minky

Narzuta w kolorze brązowym

Brązowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze brązowym

Brązowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze brązowym

Brązowa poszewka

Brązowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze brązowym

Brązowe prześcieradło

Poduszka w kolorze brązowym

Poduszka brązowa