PRZYTULANKA KRÓLICZEK

Przytulanka króliczek o wymiarach 40x40 cm skradnie serce Twojego dziecka

Przeurocza przytulanka króliczek wykonana z certyfikowanego muślinu to produkt, który powinien wzbogacić wyprawkę każdego maluszka. Produkt jest niezwykle miękki i delikatny, czego zasługą jest muślin. Przytulankę tworzymy od początku do końca ręcznie w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Możemy pilnować każdego etapu tworzenia i sprawdzać realizację detali. Unikalny design króliczka gwarantuje jego niezawodne użytkowanie i wielką przyjemność z zabawy. 

Pierwsza poduszka dla niemowlaka

Króliczek będzie wspaniałym pierwszym przyjacielem dla Twojego dziecka. Będzie mogło się do niego przytulać i wspólnie ucinać drzemki. Odpoczynek w takim towarzystwie zawsze będzie relaksujący, a zabawa wspaniała. Każdy króliczek z naszej oferty jest niezwykle elegancki, ze względu na muszkę. Nie sposób oprzeć się tak wyjątkowej przytulance dostępnej w wielu atrakcyjnych kolorach.

Dokładność, z jaką przytulanka króliczek jest tworzony zachwyca i sprawia, że możesz mieć przekonanie o wyjątkowym wykonaniu tego produktu. Najwyższej jakości tkania użyta do produkcji tylko to podkreśla.

Przytulanka króliczek z muśliny dostępna w najlepszym wydaniu

Produkty wykonane z muślinu są niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Nie wywołują reakcji alergicznych, ponieważ włókna są naturalne i nie zawierają żadnych syntetycznych domieszek. Muślin nie podrażnia skóry, co jest bardzo dobrą wiadomością dla dzieci o wyjątkowo wrażliwej skórze. Przebywanie w bliskim otoczeniu przytulanki króliczka nie będzie więc wiązało się z żadnym ryzykiem dla pociechy.

Muślin jest również tkaniną bardzo wytrzymałą, dlatego długie użytkowanie przytulanki jest jak najbardziej możliwe. Zabawka pozostanie z Twoim dzieckiem na lata, dlatego spokojnie może się do niej przywiązać emocjonalnie, ponieważ nic złego się z nią nie stanie nawet w trakcie częstych prań. Ważne jest jedynie, aby produkt prać w maksymalnej temperaturze 40°, bez wybielaczy oraz opcji suszenia bębnowego. Prawidłowo wyprany będzie nadal miękki i przyjemny w dotyku.

Przytulanka króliczek w przepięknych kolorach muśliny

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz fantastyczną przytulankę króliczka w atrakcyjnej kolorystyce idealnie pasującej do tworzonej wyprawki czy aranżacji dziecięcego wnętrza. Dostępne są następujące kolory: Cloud Pink, Cocoa Brown, Mango Mojito, Mineral Blue, Mosaic Blue, Neutral Gray, Rainy Day, Silver Sconce, Skyway, Strawberry Cream, Terra Cotta, White.

Wybierając 1 z 11 kolorów masz szansę przygotować dla swojej pociechy wyjątkowo atrakcyjną przytulankę króliczka, która skradnie jego serce. Najmłodsze dzieci mogą ją głaskać, ciągnąć za uszy, podgryzać, a poza tym przytulać się do niej bezpośrednio przed snem lub gdy tylko będą miały na to ochotę. 

Idealny przyjaciel dla Twojego dziecka to zdecydowanie przytulanka króliczek wykonana z muślinu w wielu atrakcyjnych kolorach.

Delikatna, bezpieczna i przyjemna w dotyku przytulanka króliczek 40x40 cm

Muślinowa przytulanka króliczek to fantastyczny wybór dla każdego dziecka. Co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Stanowi fantastyczny produkt do zabawy oraz przytulania. Polecana jest więc najmłodszym, którzy potrzebują wiele czułości, chcą spędzać czas w otoczeniu wielu fantastycznych produktów, przyjemnych w dotyku i delikatnych.

Przytulanka wykonana z muślinu jest całkowicie bezpieczna dla każdego dziecka, ponieważ została wykonana z certyfikowanych tkanin spełniających standardy Oeko-Tex 100 oraz GOTS. Zabawka nie posiada żadnych ostrych elementów, dlatego nie zrobi krzywdy dziecku. Jest idealna do przytulania.

Przytulanka króliczek z pewnością w cudowny sposób wzbogaci muślinową wyprawkę tworzoną z myślą o dziecku. Fantastyczne kolory, wysoka jakość materiału, jak i możliwość komponowania wyjątkowych zestawów dają rodzicom przyjemność w kupowaniu produktów dla swoich pociech.

Mięciutki króliczek z wysokiej jakości muślinu jest fantastycznym pomysłem także na prezent dla nowo narodzonego dziecka. Pełni rolę usypiacza, uspokajacza, jak i fantastycznej zabawki. Jest idealny do tulenia i kochania.

Muślinowa przytulanka króliczek do stosowania od pierwszych chwil życia dziecka

Fantastyczne jest to, że przytulanka króliczek jest dedykowana dla dzieci od pierwszych chwil ich życia. Nie stanowi żadnego zagrożenia ze względu na wykonanie z wysokiej jakości delikatnego i przyjemnego w dotyku muślinu. Zabawa jest zawsze miła, przyjemna i umila dziecku czas.

Delikatne kolory muślinu są dopasowane do klasycznych wyprawek dzieci. W dodatku nie rozpraszają i nie pobudzają dziecka, a jedynie utulają miło do snu czy relaksują pociechę w trakcie odpoczynku. Wyjątkowy produkt, jakim jest muślinowa przytulanka króliczek jest zdrowa i antyalergiczna, a przez to bezpieczna. Stanowi piękną pamiątkę i produkt, z którego dziecko skorzysta bez większych problemów w trakcie okresu niemowlęcego, jak i gdy będzie starsze.

Wybierz wyjątkowego przyjaciela dla swojego dziecka, a zobaczysz radość na twarzy pociechy.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.