Filtry

BEŻOWY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Beżowe produkty dla dzieci

Czytaj więcej

Beżowe zasłony

Jeżeli urządzasz pokój dziecka w stylu skandynawskim, kolorami, na które musisz postawić są przede wszystkim biel i naturalne drewno. Beżowa zasłona dekoracyjna, gdy zawisną na karniszach, stworzą pożądaną dekorację okna, która dla tego stylu jest bardzo ważna. Bez żadnych typowo dziecięcych wzorów, zasłony wyglądają bardzo elegancko i dają możliwość do tworzenia dalszych dekoracji.

Zasłony bawełniane beżowe

Beżowe zasłony to prawdziwa klasyka, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu, także tym tworzonym z myślą o dzieciach. Masz szansę na stworzenie delikatnej, subtelnej aranżacji, która spowoduje, że przestrzeń dziecka będzie harmonijna, bardzo spokojna i idealna do wypoczynku. Beżowaa zasłona bawełniana została wykonana z wysokiej jakości bawełny, montaż odbywa się na wygodnych, szerokich tunelach.

Beżowe zasłony na taśmie

Gdy w pokoju dziecka już dużo się dzieje, zastosowanych zostało wiele kolorów, nie ma potrzeby, aby tworzyć wyróżniającą się aranżację okna. Może być stonowana, neutralna i klasyczna. Beżowa zasłona dziecięca czasem są najlepszym wyborem, na który możesz się zdecydować, aby nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu do dziecięcej przestrzeni.

Zasłony na taśmie beżowe

Standardowy wygląd, jaki posiadają zasłony beżowe powoduje, że masz możliwość zaszaleć, jeżeli chodzi o inne dekoracje w pokoju dziecka. Może to być dla ciebie baza w tworzeniu aranżacji wyjątkowych, oryginalnych i bardzo ciekawych. Beżowe zasłony dają ogrom możliwości. Możesz na nich zawiesić własne ozdoby.

Beżowe zasłony na żabki

Neutralna, dostępna w beżowym kolorze zasłona dla dzieci daje swobodne pole aranżacyjne. Możesz zastosować w pokoju wiele zwariowanych kolorów, ponieważ dekoracja okna będzie je tonowała. Zawieszane na żabki zasłony wyglądają bardzo atrakcyjnie, dzięki ciekawym marszczeniom. Dzięki temu, że sprzedawane są w dowolnej długości, możesz zamówić je pod wymiar okna.

Zasłony na żabki beżowe

Nie chcesz przesadzić z ilością dekoracji w dziecięcym pokoju? Idealnym wyborem będzie beżowa zasłona dekoracyjna. Neutralna kolorystyka świetnie pasuje do większości motywów przewodnich dedykowanych dla dzieci. Wystarczy ustawić na parapecie misie, kwiaty czy figurki, a dekoracja oka będzie klasyczna, piękna i uniwersalna.

Beżowy komplet pościeli 

Pościel w kolorze beżowym

Beżowa pościel

Kołdra w kolorze beżowym

Beżowa kołdra

Koc w kolorze beżowym

Beżowy koc

Kocyk minky w kolorze beżowym

Beżowy kocyk minky

Narzuta w kolorze beżowym

Beżowa narzuta

Narzuta na łóżko w kolorze beżowym

Beżowa narzuta na łózko

Poszewka w kolorze beżowym

Beżowa poszewka

Beżowe poszewki na poduszki

Prześcieradło w kolorze beżowym

Beżowe prześcieradło

Poduszka w kolorze beżowym

Poduszka beżowa