Filtry

PIŁKA NOŻNA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w piłkę nożną

Czytaj więcej

Zasłony dziecięce w piłka nożna

Stonowane, pastelowe barwy, które są obecnie najczęściej wybierane do dziecięcych pokoi, pozwalają na tworzenie przestrzeni atrakcyjnej, spójnej oraz spokojnej. Ważne jednak, aby białe zasłony miały motyw przewodni zgodny z zainteresowaniami Twojego dziecka. Jeśli tym motywem jest piłka nożna to zasłona dziecięca w piłka nożna będzie najlepszym wyborem. Będą to idealne zasłony do pokoju dziecięcego w piłka nożna.

Zasłony bawełniane w piłka nożna

Wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanej bawełny zasłony białe w piłka nożna, sprawią, że aranżacja chłopięcego pokoju będzie wyjątkowa. Mali chłopcy uwielbiają bawić się piłką, a zdecydowanie piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dziedzin. Masz gotową dekorację okna, bez większego wysiłku. Zasłona bawełniana w  jest uszyta z bawełny najwyższej jakości.

Zasłony na taśmie w piłka nożna

Motywy zwierzęce bardzo często goszczą w pokojach tworzonych dla chłopców i dziewczynek. Jeżeli chcesz, aby zasłony na taśmie spodobały się synowi, na pewno warto pomyśleć o zakupie zasłon w piłka nożna. Są one bohaterami wielu bajek, komiksów i filmów, dlatego towarzyszą dziecku podczas wielu zabaw i wolnego czasu. Będziecie zadowoleni gdy zasłona na taśmie w piłka nożna znajdzie się w dziecięcej sypialni.

Zasłony na tunelu w piłka nożna

Białe zasłony w czarno, żółto niebieskie wzory, które znajdziesz w naszej ofercie, zawierają właśnie ten motyw – idealny do pokoju małych fanów piłki nożnej. Zasłon na tunelu w piłka nożna posiada bardzo prosty montaż i demontaż, ze względu na szerokie tunele.

Zasłony na żabki w piłka nożna

Gotowe zasłony tworzone z myślą o pokoju chłopięcym najczęściej wykonywany są w stonowanych kolorach, ale z wyrazistymi wzorami. Nie inaczej jest w tym przypadku. Otrzymana zasłona na żabki w piłka nożna będzie najlepszym wyborem. Jest to zdecydowanie ulubiona dyscyplina sportu wielu chłopców, dlatego obowiązkowo muszą znaleźć się w ich osobistej przestrzeni.

Zasłony dekoracyjne w piłka nożna

Stworzone z myślą o małych fanach piłki nożnej zasłony dekoracyjne sprawią, że na twarzy Twojego dziecka pojawi się uśmiech. Wreszcie będzie otoczone motywem z ulubionego sportu Zasłona dekoracyjna z motywem piłki nożnej to idealny dodatek do chłopięcego pokoju.

Komplet pościeli w piłka nożna

Pościel w piłka nożna

Pościel piłka nożna

Kołdra w piłka nożna

Kołdra piłka nożna

Koc w piłka nożna

Koc piłka nożna

Kocyk minky w piłka nożna

Kocyk minky piłka nożna

Narzuta w piłka nożna

Narzuta piłka nożna

Narzuta na łóżko w piłka nożna

Narzuta na łózko piłka nożna

Poszewka w piłka nożna

Poszewka piłka nożna

Poszewki na poduszki w piłka nożna

Prześcieradło w piłka nożna

Prześcieradło piłka nożna

Poduszka w piłka nożna

Poduszka piłka nożna